Mládež 08.09.2018
Autor: Ondřej Mach

Je obrovská čest být kapitán v klubu jako je Litvínov, říká D. Skuhrovec

Litvínovští dorostenci v úvodním zápase nového ročníku ELIOD Extraligy zvítězili nad PZ Kladno vysoko 9:1 a potvrdili tak roli favorita utkání. Velký podíl na výhře měl litvínovský kapitán David Skuhrovec, který se blýskl dvěma góly a několika dalšími momenty.
Vstřelil v úvodním utkání sezony dvě branky, nejprve otevřel skóre pěknou střelou zápěstím a poté navyšoval na 3:0 bekhendovým blafákem. Mimo to předvedl nespočet krásných akcí, které mohly skončit gólem, na hattrick se mu však dosáhnout nepodařilo.

Dal jsi dva góly. Jak se ti dneska hrálo, byl to první ligový zápas, nějaké shrnutí?

"Nehrálo se mi špatně, ale nebylo to ono. Začínali jsme na tři lajny, pak je trenér změnil. Zvykáme si na spoluhráče, sice jsme vyhráli 8:1, i prodloužení jsme vyhráli, ale jak říkám, nebylo to ono."


Byl to tvůj první zápas jako kapitán, cítil jsi nějakou zodpovědnost?

"Zodpovědnost je, ale je to obrovská čest být kapitán v takovém klubu jako je Litvínov."


Určitě nás zaujme i jméno Skuhrovec, jak tě podporuje táta?

"Táta je tady na každém zápase, podporuje mě ve všem, co dělám, je to skvělý táta prostě, lepšího tátu jsem si nemohl přát."


Ještě poslední otázka, nikdy jsi nechtěl být obránce jako táta, vždycky jsi chtěl být útočník?

"Táta mě odmalička dával na útok, tak si to nějak sedlo, nějak mě to netáhlo k obraně, ale táta byl obránce."


Žáci před 2 dny

SOUHRN: Šestá třída zakončila sezonu na pátém místě

V dalším souhrnu žákovských sezon se budeme věnovat uplynulému ročníku šesté třídy. Ta po nepříznivé sérii ze začátku dokázala zlepšit svoje výkony a nakonec obsadila páté místo.
Více >
Junioři 17.05.2019

PŘEHLED: Statistické porovnání sezon juniorů

V tomto článku se podíváme na to, jak si junioři vedli v různých statistikách oproti loňské sezoně. V jakých aspektech hry se zlepšili a v jakých zhoršili? Odpověď naleznete níže.
Více >
Konto našeho srdce 16.05.2019

Hokejisté podpoří projekt Run and Help v Teplicích

HC VERVA Litvínov a Konto našeho srdce podpoří projekt Run and Help. Akci, kterou pořádají fotbalisté FK Teplice v úterý 28. května na Stínadlech podporuje HC VERVA Litvínov spolu s mosteckými Černými Andělkami. Přijďte také pomoci dětem našeho regionu.
Více >