Vstřelil v úvodním utkání sezony dvě branky, nejprve otevřel skóre pěknou střelou zápěstím a poté navyšoval na 3:0 bekhendovým blafákem. Mimo to předvedl nespočet krásných akcí, které mohly skončit gólem, na hattrick se mu však dosáhnout nepodařilo.

Dal jsi dva góly. Jak se ti dneska hrálo, byl to první ligový zápas, nějaké shrnutí?

"Nehrálo se mi špatně, ale nebylo to ono. Začínali jsme na tři lajny, pak je trenér změnil. Zvykáme si na spoluhráče, sice jsme vyhráli 8:1, i prodloužení jsme vyhráli, ale jak říkám, nebylo to ono."

Byl to tvůj první zápas jako kapitán, cítil jsi nějakou zodpovědnost?

"Zodpovědnost je, ale je to obrovská čest být kapitán v takovém klubu jako je Litvínov."

Určitě nás zaujme i jméno Skuhrovec, jak tě podporuje táta?

"Táta je tady na každém zápase, podporuje mě ve všem, co dělám, je to skvělý táta prostě, lepšího tátu jsem si nemohl přát."

Ještě poslední otázka, nikdy jsi nechtěl být obránce jako táta, vždycky jsi chtěl být útočník?

"Táta mě odmalička dával na útok, tak si to nějak sedlo, nějak mě to netáhlo k obraně, ale táta byl obránce."