Konto našeho srdce 23.12.2019
Autor: Libor Weber, foto: Ondřej Vlk

Jiří Šlégr s Jakubem Petružálkem nadělovali v litvínovském útulku

V sobotu 21. prosince připravil litvínovský útulek den otevřených dveří. Zavítali sem milovníci zvířat a všichni Ti, kterým osud útulku není lhostejný. Mezi návštěvníky byli i zástupci našeho klubu generální ředitel Jiří Šlégr a útočník Jakub Petružálek.
Nepřišli s prázdnou, ale darovali celou paletu vysoce kvalitního krmiva Platinum od našeho partnera Platinum Natural s. r. o. Na každé kilo těchto granulí Platinum se spotřebuje 1,27kg čerstvého masa. Jsme rádi, že jsme mohli společně s Kontem našeho srdce a společností Platinum Natural, s. r. o. pomoci litvínovskému útulku a pomohli jsme tam, kde bylo třeba.

Krásné Vánoce a klidné svátky vánoční vám přeje Konto našeho srdce!

Fotogalerie

Zápasy - Dorost včera

Černá série je u konce! Dorost porazil Havířov 3:1

Litvínovští dorostenci po třech zápasech zabrali a dokázali naplno bodovat. Chemici proti Havířovu otočili nepříznivý stav a o zisku tří bodů rozhodli až v samotném závěru. Dva góly vstřelil útočník David Skuhrovec.
Více >
Zápasy - Junioři před 2 dny

Černožlutý debakl, junioři doma od Energie vyfasovali devět branek

L i t v í n o v - Středeční utkání DHL Superpoháru proti Karlovým Varům litvínovské juniorce hrubě nevyšlo. Energie na vysokou výhru zadělala v první části hry a nakonec pohodlně zvítězila 9:2. Na domácí straně se prosadili Dan Bartoš a Jakub Kroupa.
Více >
Preview - Dorost před 2 dny

Ukončí dorost sérii proher? Narazí na Havířov a Zlín

Litvínovským dorostencům se momentálně nedaří vítězit. Z posledních třech zápasů si odnesli jediný bod za prohru po samostatných nájezdech. Podaří se svěřencům trenéra Tvrzníka zvrátit nepříznivou bilanci proti Havířovu nebo Zlínu? Zápas proti Havířovu startuje 27. února v 17:30 a proti Zlínu 28. února od 16:00 na Zimním stadionu Ivana Hlinky!
Více >
×
Dnes v 17:30 | Muži
PSG Zlín
HC VERVA Litvínov