Litvínovský odchovanec působil v letošní sezóně v mistrovské Kometě, ale nyní je po čtyrnácti letech zpět doma a oblékne znovu černožlutý dres. "Jsem strašně rád, že jsem zpátky doma a je super, že se to povedlo," září Lukáš Kašpar. Měl by nastoupit už do dnešního utkání proti Liberci. "Těším se hodně, už je to řada let, co jsem tu hrál. Těším se, že si zahraju zase s Petrym a na atmosféru tady."

V Litvínově by měl mít zkušený útočník hodně prostoru. Vedení klubu si jeho angažováním slibuje zlepšení produktivity, která Vervu v posledních zápasech trápí. "Určitě je prostor na ledě jeden z důvodů, proč se do Litvínova vracím. Doufám, že se mi bude věřit, a že tu důvěru klubu zpátky splatím," uzavírá zkušený forvard.

Rozhovor s Lukášem Kašparem: