A-tým 19.03.2012
Autor: Redakce

Junioři mají v úterý semifinálový mečbol! Ženy čtvrté

Výhrou v Jihlavě vstoupili litvínovští junioři povedeně do čtvrtfinálové série. Ženy v sobotu podlehly na Kladně v souboji o bronz. ...

Výhrou v Jihlavě vstoupili litvínovští junioři povedeně do čtvrtfinálové série. Ženy v sobotu podlehly na Kladně v souboji o bronz.

Junioři poslepovali sestavu a v neděli po poledni nastoupili na Vysočině k prvnímu čtvrtfinálovému utkání play off. Zápas se pro ně zpočátku nevyvíjel dobře, gólem do šatny prohráli první třetinu 0:1. Po změně stran se o vyrovnání postaral Válek a zvrat v zápase dokončil ve třetím dějství Šalka. V závěru se domácí tým pokusil o power play, při ní ale pečetil litvínovskou výhru Pavel Smolka.
V sérii na dva vítězné zápasy se bude pokračovat v úterý na ZS Ivana Hlinky (17:30) a litvínovské naděje už mohou slavit postup.
Přijďte tým povzbudit!

Ženy za stavu 0:1 na zápasy přijely v sobotu k odvetě na Kladno a ani venku na svého soupeře nestačily. Po těsné domácí porážce 4:5 podlehly tentokrát soupeřkám 3:6, v sérii 0:2 a v Lize žen letos obsadily konečné 4. místo. Postup do finálové skupiny a v ní do druhé nejlepší dvojice, která se utkala o bronz, lze však považovat za úspěch a dobrý výsledek.

Mladší dorost nestačil doma na Plzeň, i když ještě po 40 minutách hry vedl 1:0. Soupeř v závěrečné třetině výsledek otočil a vyhrál 3:1.

Konto našeho srdce včera

Konto našeho srdce sleduje trénink malé Kačky

Kačenka Zíková se vrátila z měsíční Klimterapie a trénuje v barvách našeho klubu. Se svou maminkou denně cvičí a plní si pomalu svůj sen, chodit a v budoucnu i běhat jako její sestra Anežka. Na videu už pomocí speciálních holí zvládá chůzi po zahradě.
Více >
Rozhovory - Dorost před 2 dny

Letos se musíme porvat o medaile, velí Brouček. Na jaké soupeře se těší?

V uplynulém ročníku byl nejproduktivnějším hráčem litvínovského dorostu, zahrál si i za juniory nebo debutoval v reprezentaci. Co říká Dominik Brouček o tom následujícím?
Více >
Rozhovory - Junioři 11.07.2019

Kapitán juniorky Bartoš: Na loňskou sezonu chceme navázat. Změnu pravidel vítá

Do startu DHL Juniorské ligy akademií zbývají ještě téměř dva měsíce, týmy už však za sebou mají velkou část letní přípravy. V krátkém rozhovoru se o změnách pravidel, cílech do dalšího ročníku a letní přestávce rozpovídal kapitán Dan Bartoš.
Více >