Výhrou v Jihlavě vstoupili litvínovští junioři povedeně do čtvrtfinálové série. Ženy v sobotu podlehly na Kladně v souboji o bronz.

Junioři poslepovali sestavu a v neděli po poledni nastoupili na Vysočině k prvnímu čtvrtfinálovému utkání play off. Zápas se pro ně zpočátku nevyvíjel dobře, gólem do šatny prohráli první třetinu 0:1. Po změně stran se o vyrovnání postaral Válek a zvrat v zápase dokončil ve třetím dějství Šalka. V závěru se domácí tým pokusil o power play, při ní ale pečetil litvínovskou výhru Pavel Smolka.
V sérii na dva vítězné zápasy se bude pokračovat v úterý na ZS Ivana Hlinky (17:30) a litvínovské naděje už mohou slavit postup.
Přijďte tým povzbudit!

Ženy za stavu 0:1 na zápasy přijely v sobotu k odvetě na Kladno a ani venku na svého soupeře nestačily. Po těsné domácí porážce 4:5 podlehly tentokrát soupeřkám 3:6, v sérii 0:2 a v Lize žen letos obsadily konečné 4. místo. Postup do finálové skupiny a v ní do druhé nejlepší dvojice, která se utkala o bronz, lze však považovat za úspěch a dobrý výsledek.

Mladší dorost nestačil doma na Plzeň, i když ještě po 40 minutách hry vedl 1:0. Soupeř v závěrečné třetině výsledek otočil a vyhrál 3:1.