A-tým 19.03.2012
Autor: Redakce

Junioři mají v úterý semifinálový mečbol! Ženy čtvrté

Výhrou v Jihlavě vstoupili litvínovští junioři povedeně do čtvrtfinálové série. Ženy v sobotu podlehly na Kladně v souboji o bronz. ...

Výhrou v Jihlavě vstoupili litvínovští junioři povedeně do čtvrtfinálové série. Ženy v sobotu podlehly na Kladně v souboji o bronz.

Junioři poslepovali sestavu a v neděli po poledni nastoupili na Vysočině k prvnímu čtvrtfinálovému utkání play off. Zápas se pro ně zpočátku nevyvíjel dobře, gólem do šatny prohráli první třetinu 0:1. Po změně stran se o vyrovnání postaral Válek a zvrat v zápase dokončil ve třetím dějství Šalka. V závěru se domácí tým pokusil o power play, při ní ale pečetil litvínovskou výhru Pavel Smolka.
V sérii na dva vítězné zápasy se bude pokračovat v úterý na ZS Ivana Hlinky (17:30) a litvínovské naděje už mohou slavit postup.
Přijďte tým povzbudit!

Ženy za stavu 0:1 na zápasy přijely v sobotu k odvetě na Kladno a ani venku na svého soupeře nestačily. Po těsné domácí porážce 4:5 podlehly tentokrát soupeřkám 3:6, v sérii 0:2 a v Lize žen letos obsadily konečné 4. místo. Postup do finálové skupiny a v ní do druhé nejlepší dvojice, která se utkala o bronz, lze však považovat za úspěch a dobrý výsledek.

Mladší dorost nestačil doma na Plzeň, i když ještě po 40 minutách hry vedl 1:0. Soupeř v závěrečné třetině výsledek otočil a vyhrál 3:1.

Žáci dnes

ŠESTKA: Třináctka Roudnici a totální destrukce Ústí

Šesťáci i nadále pokračují v sérii skvělých výkonů. S chutí si zastříleli proti Roudnici, když Pecka zaznamenal hattrick. Následně se utkali s Ústím nad Labem, fanoušci viděli celkem osmadvacet branek. Šest přišlo z hole Petružálka a o dalších sedm se postaral Danihelka.
Více >
Zápasy - Junioři před 3 dny

Brno bylo nad síly juniorů, chemici prohráli 1:4

L i t v í n o v - Po úspěšném klání proti Jihlavě přišla prohra. Kometa dala litvínovským juniorům lekci z produktivity a zaslouženě si domů odváží tři body. Jediným úspěšným střelcem byl v oslabení Jaroslav Fišer.
Více >
Zápasy - Dorost před 3 dny

Dorostenci porazili Spartu 2:1 po nájezdech!

L i t v í n o v - Černožlutí dorostenci si podruhé v řadě připsali dva body za výhru po nastaveném čase. Tentokrát porazili Spartu, která šla v první třetině do vedení. Ve druhé třetině vyrovnal Marek Krocker a vítězný nájezd si připsal obránce Jakub Kadár.
Více >