Mládež 11.03.2016
Autor: Martin Stříbrný

Junioři porazili domácí Salzburg v prvním utkání 5:4

Litvínovští junioři se dnes vydali na cestu do rakouského Salzburgu, kde odehrají dvě přátelská utkání s tamním týmem juniorů. V prvním utkání odehráli s Rakušany vyrovnané utkání, nakonec to však byli právě chemici, kteří se radovali z vítězství 5:4. Dvěma góly se na výhře podílel Martin Havelka. Po jednom pak Tomáš Kučera, Filip Helt a Karel Schmidmayer.

EC Red Bull Salzburg U20 - HC Litvínov U20 4:5


Branky HC Litvínov U20: Havelka 2, Helt, Schmidmayer, Kučera T.

Sestava HC Litvínov U20: Sklíba - Brejžek, Březák, Franc, Brzek, Šefl, Urbánek, Kučera M., Havlík - Stříbrný, Šimeček, Havelka, Kučera T, Ujfaluši, Jícha, Bečvář, Helt, Bárdoš, Schmidmayer, Drašar.

Konto našeho srdce dnes

Konto našeho srdce sleduje trénink malé Kačky

Kačenka Zíková se vrátila z měsíční Klimterapie a trénuje v barvách našeho klubu. Se svou maminkou denně cvičí a plní si pomalu svůj sen, chodit a v budoucnu i běhat jako její sestra Anežka. Na videu už pomocí speciálních holí zvládá chůzi po zahradě.
Více >
Rozhovory - Dorost včera

Letos se musíme porvat o medaile, velí Brouček. Na jaké soupeře se těší?

V uplynulém ročníku byl nejproduktivnějším hráčem litvínovského dorostu, zahrál si i za juniory nebo debutoval v reprezentaci. Co říká Dominik Brouček o tom následujícím?
Více >
Rozhovory - Junioři 11.07.2019

Kapitán juniorky Bartoš: Na loňskou sezonu chceme navázat. Změnu pravidel vítá

Do startu DHL Juniorské ligy akademií zbývají ještě téměř dva měsíce, týmy už však za sebou mají velkou část letní přípravy. V krátkém rozhovoru se o změnách pravidel, cílech do dalšího ročníku a letní přestávce rozpovídal kapitán Dan Bartoš.
Více >