Mládež 11.03.2016
Autor: Martin Stříbrný

Junioři porazili domácí Salzburg v prvním utkání 5:4

Litvínovští junioři se dnes vydali na cestu do rakouského Salzburgu, kde odehrají dvě přátelská utkání s tamním týmem juniorů. V prvním utkání odehráli s Rakušany vyrovnané utkání, nakonec to však byli právě chemici, kteří se radovali z vítězství 5:4. Dvěma góly se na výhře podílel Martin Havelka. Po jednom pak Tomáš Kučera, Filip Helt a Karel Schmidmayer.

EC Red Bull Salzburg U20 - HC Litvínov U20 4:5


Branky HC Litvínov U20: Havelka 2, Helt, Schmidmayer, Kučera T.

Sestava HC Litvínov U20: Sklíba - Brejžek, Březák, Franc, Brzek, Šefl, Urbánek, Kučera M., Havlík - Stříbrný, Šimeček, Havelka, Kučera T, Ujfaluši, Jícha, Bečvář, Helt, Bárdoš, Schmidmayer, Drašar.

Zápasy - Junioři před 3 dny

Brno bylo nad síly juniorů, chemici prohráli 1:4

L i t v í n o v - Po úspěšném klání proti Jihlavě přišla prohra. Kometa dala litvínovským juniorům lekci z produktivity a zaslouženě si domů odváží tři body. Jediným úspěšným střelcem byl v oslabení Jaroslav Fišer.
Více >
Zápasy - Dorost před 3 dny

Dorostenci porazili Spartu 2:1 po nájezdech!

L i t v í n o v - Černožlutí dorostenci si podruhé v řadě připsali dva body za výhru po nastaveném čase. Tentokrát porazili Spartu, která šla v první třetině do vedení. Ve druhé třetině vyrovnal Marek Krocker a vítězný nájezd si připsal obránce Jakub Kadár.
Více >
Zápasy - Junioři 15.11.2019

Junioři otočili duel s Jihlavou a po výhře 6:3 berou tři body

L i t v í n o v - První zápas po reprezentační pauze zvládli černožlutí junioři za tři body. Utkání s Duklou se přitom dlouho nevyvíjelo dobře, chemici museli až do druhé třetiny dotahovat. V poslední periodě však nasázeli tři branky a slaví plný bodový zisk. Dvěma brankami se na něm podepsal obránce Robert Bártek.
Více >