Litvínovská juniorka si v Turnaji o pohár DHL vybojovala 13. místo a plynule přechází do nově vzniklého DHL Superpoháru. Ve skupině A se postupně utká se Spartou, Slavií, Kladnem a Energií Karlovy Vary. Do nové části sezóny si však chemici nenesou vůbec dobrou formu. Z posledních 10 zápasů si totiž odnesli pouze čtyři body. Proti Jihlavě si připsali jeden ze čtveřice získaných bodů, protože ve vyrovnaném zápase přetlačili Duklu 3:2 po samostatných nájezdech. I zápas v Brně byl, co se týče skóre, velice vyrovnaný. První branka padla až v polovině zápasu z hole brněnského Dufka, který puk dorazil za Zajíčkova záda. Kuncova střela z přesilovky na vzdálenější tyč následně navýšila vedení domácí Komety.

"Dnes jsme odvedli kvalitní výkon, v první třetině jsme měli víc vyložených šancí než Brno a kdybychom je využili, asi by se utkání vyvíjelo jinak. Problém byl ve druhé třetině, kdy jsme se nechali třikrát zbytečně vyloučit, čímž jsme se dostali zbytečně pod tlak. Ve třetí třetině to byl vabank, hrál se rychlý a vyrovnaný hokej. My jsme se bohužel zase nechali hloupě vyloučit, při tom oslabení jsme dostali gól a to rozhodlo," hodnotil zápas asistent trenéra Petr Nekvinda.

Atraktivita zápasu se zvedla až v závěru zápasu. O první branku Litvínova se postaral Berka, který se nedávno do týmu vrátil po předčasně ukončené štaci v Sarnii. Vyrovnání přišlo zanedlouho, a to, když za záda brankáře Rachůnka dopravil puk Stehlík. Severočeši pokračovali ve skvělé části zápasu. O obrat se postaral střelou z první mladíček Vopat. Kuncovi se podařilo velice rychle vyrovnat a dodal Kometě potřebnou sebedůvěru. Domácí se dostávali do spousty šancí, které dokázali proměnit ve vítěznou branku. O tu se v přesilovce postaral Svoboda.

Pražská Sparta skončila v Turnaji o Pohár DHL na krásném čtvrtém místě. To získala i díky domácím výhrám nad Zlínem (7:3) a Olomoucí. Mora nestíhala sparťanům už od samého začátku. Jen během první třetiny inkasoval brankář Mokrý hned čtyřikrát. V krátkém sledu rozvlnili síť Routa a Krchňák. Ještě před první sirénou využili své šance Kulhánek s Arnoštem a poslali tak brankáře Mokrého na střídačku. V prostředním dějství kapituloval po Krchňákově ráně i náhradní brankář Hasala. Až v závěrečné části zápasu kohouti zabrali. Na konečných 5:2 upravili skóre Štědrý a Pírek.

David Jindra si drží prvenství v kanadském bodování mezi hráči Litvínova. Devětadvacet bodů získal díky dvanácti brankám a sedmnácti přesným nahrávkám. Stříbrnou příčku drží Přemysl Svoboda (10+15), který po odchodu z týmu vystřídal litoměřickou juniorku za A-tým ústeckého Slovanu. Prvenství mezi Sparťany drží Josef Slavíček s patnácti úspěšnými pokusy a devatenácti asistencemi. Druhé místo patří Markovi Bláhovi (8+19).