Konto našeho srdce 17.06.2020
Autor: Libor Weber

Kačenka se poprvé postavila na vlastní nohy

Kačenka Zíková odjela s maminkou na intenzivní měsíční rehabilitaci v Klimkovicích. Hned po několika dnech se posunula ve svém životě o velký kus dál.
Zažila něco neuvěřitelného a sama se postavila na nohy a udržela rovnováhu i bez pomoci maminky nebo pomocných hůlek. Poprvé v životě se postavila na své nohy. Jak nám prozradila maminka Kačenky „teď ještě piluji s fyzioterapeutem další překvapení, ale to mi prý ukáží až později, tak jsem zvědavá na další pecku. Jsme rádi, že máme za zády silného partnera Inno Comp Bohemia, který výrazně finančně přispěl Kačence na tuto Klim therapy rehabilitaci. Jedeme v tom spolu.

Konto našeho srdce před 3 dny

O víkendu proběhla první grilovačka s Kontovkou

Petr Kalinovič se v loňské sezóně zapojil do soutěže Kontovka, kde fanynky a fanoušci HC VERVA Litvínov přispívají na transparentní účet za kanadské body vybraného hráče. Petr si vybral Františka Lukeše a díky jeho kanadským bodům dosáhl na nejvyšší cenu, kterou je grilovačka od Konta našeho srdce. Na sobotním grilování předal František Lukeš...
Více >
Rozhovory - Junioři 22.06.2020

Bártek po konci v juniorce: Litvínov je klub mého srdce, jednou mu to chci splatit

Robert Bártek byl v uplynulých dvou letech pilířem obrany litvínovské juniorky. Od nadcházejícího ročníku už to však platit nebude, devatenáctiletého zadáka v červenci čeká zkouška v prvoligovém Ústí nad Labem.
Více >
Konto našeho srdce 17.06.2020

Konto našeho srdce a hotel Cascade Most pozvali fanoušky na večeři s hráči A-týmu

Konto našeho srdce HC VERVA Litvínov připravilo pro své fanoušky v sezóně 2019/2020 soutěž „KONTOVKA“. Fanoušci litvínovského hokeje si vybrali svého oblíbeného hráče a finančně přispívali za jeho kanadské body. Soutěžili týmy i jednotlivci. Podle celkové částky zaplacené na transparentní účet Konta našeho srdce si fanynky a fanoušci vybrali svou...
Více >