Rozhovory 30.09.2023
Autor: Vladislav Kollert

Kapitán Sukeľ: Každá výhra nám dodá sebevědomí

Kapitán Matúš Sukeľ se v zápase proti Mladé Boleslavi vrátil do sestavy po krátké nemoci. V utkání si připsal dva body za jeden gól a asistenci. Jak hodnotil páteční výhru chemiků?

Litvínov si proti Mladé Boleslavi připsal pátou výhru v řadě, v náročném zápase si s Bruslaři poradil 5:2. Matúš Sukeľ byl jedním ze strůjců těchto tří bodů, nejdříve nahrával na vítězný gól krajanovi Andreji Kudrnovi, poté sám skóroval v oslabení do prázdné klece.  „Měl jsem šanci za stavu 2:1, tu jsem nedal, poté jsme inkasovali na 2:2, takže jsem byl na sebe naštvaný. Ale dopadlo to tak, jak to dopadlo a tři body určitě bereme," reflektoval nad utkáním. „Celý zápas byl náročný a velice vyrovnaný, naštěstí jsme dali gól na 3:2. Poté pro mě bylo překvapení, když jsem v oslabení šel sám na bránu, že odvolali gólmana," dodává.

Chemici tak mají po šesti kolech třikrát tolik bodů, co v loňské sezóně.  „Minulý rok byl ten začátek náročný, vůbec se nám nedařilo. Teď je to určitě fajn, děláme vše pro to, abychom to udrželi. Dnes se můžeme radovat, ale zítra jdeme zase na trénink a pracujeme dále," říká litvínovský kapitán. „Každá výhra dodá sebevědomí jak jednotlivcovi, tak týmu. V zápasech ukazujeme výborný charakter, zatím jsem spokojený," zakončuje.

Celý rozhovor s Matúšem Sukeľem si můžete pustit zde:

Zápasy - Dorost před 3 dny

Skvěle! Dorost zasypal Slavii šesti góly a z Edenu veze tři body

Ve čtvrtek doma litvínovští dorostenci podlehli vedoucím Karlovým Varům, dnes na ně čekal další nepříjemný oříšek - druhá Slavia Praha. A Verva dokázala svého soupeře naprosto zaskočit.
Více >
Zápasy - Junioři 02.12.2023

Junioři​ smazali dvoubrankové manko, nakonec ale s Plzní padli

Mladí hráči Vervy zakončili první fázi soutěže osmi nezdary, posledním soupeřem byla plzeňská Škoda.
Více >
Zápasy - Dorost 30.11.2023

Dorost v desetigólové přestřelce podlehl Energii

Velmi tvrdý oříšek čekal na litvínovské dorostence, ti totiž doma směřili síly s aktuálně vedoucím celkem tabulky. A nutno podotknout, že svou kůži nedali vůbec zadarmo.
Více >