Rozhovory 22.08.2023
Autor: Vladislav Kollert

Karel Mlejnek: Důležité je, abychom si věci z tréninku a přípravy přenesli do sezóny

Litvínov byl úspěšný také ve druhém přátelském utkání s Kladnem, na domácím ledě dokázal po gólech Maštalířského, Zemana, Guta a Zileho zvítězit 4:1. Po zápase utkání hodnotil hlavní trenér A-týmu Karel Mlejnek.

Chemici se s Kladnem utkali již během minulého týdne, ve velice omlazené sestavě dokázali zvítězit na zimním stadionu ve Slaném 5:1. V odvetě byli opět úspěšnější, tentokrát Rytířům vstřelili o branku méně. „Se vstupem do zápasu jsme nebyli úplně spokojení, soupeř měl velice slušné pasáže hry. Do stavu 2:1 jsme měli velice dobrý úsek utkání, následně nás uklidnila třetí branka z přesilové hry. Utkání jsme poté díky rychle vstřelené brance kontrolovali až do konce," říkal po utkání lodivod A-týmu Karel Mlejnek.

Pro Litvínov se jednalo o třetí výhru ze čtyř přípravných duelů. „Hlavně nám jde o to, aby naši hráči měli nasazení a dělali ve hře to, co děláme v tréninku a co si chceme přenést do sezóny. To, že ty výsledky jsou teď takové jaké jsou, to bych nerad hodnotil, teď nás čeká série čtyř venkovních utkání, ve kterých, doufám, se kvalitně připravíme na start extraligy," dodává.

Celý rozhovor s Karlem Mlejnkem si můžete pustit zde:

Zápasy - Dorost 25.11.2023

Dorostencům zápas v Liberci utekl ve druhé třetině

Ve čtvrtek Verva dokázala na svém ledě vynuloval Mladou Boleslav, dnes na tento výsledek toužila navázat v Liberci. Karty byly před zápasem rozdány jasně, sedmý Litvínov ztrácel na svého soupeře v tabulce jediný bod, v případě výhry ho tak mohl přeskočit, to se bohužel ale nepovedlo.
Více >
Zápasy - Junioři 25.11.2023

Junioři ztratili zápas v poslední periodě

Mladí hráči Vervy sehráli se Spartou vyrovnaný duel, ten jim ovšem protekl mezi prsty ve třetím dějství.
Více >
Zápasy - Dorost 23.11.2023

Dorost doma vynuloval Mladou Boleslav, Winkelhöfer zazářil hattrickem

Potřetí v sezóně se proti sobě utkala mužstva Litvínova a Mladé Boleslavi. Každý si zatím v probíhající sezóně připsal po jedné výhře, Verva si dneska od první minuty šla za tím, aby se misky vah převážily na domácí stranu.
Více >