Rozhovory 23.08.2023
Autor: Vladislav Kollert

Každý bojuje o sestavu a chce se ukázat, říká Jan Strejček

Litvínov dokázal ve čtvrtém přípravném duelu porazit Kladno 4:1. Jan Strejček na sebe upoutal pozornost během konce první třetiny, kdy vyzval k šarvátce Jakea Dotchina.

Litvínov šel do dvoubrankového vedení již v první třetině, poté dokázal vývoj zápasu korigovat. Bylo to velice náročné utkání ve velice těžkých podmínkách, bylo docela vedro. Myslím si ale, že jsme chtěli víc a díky tomu jsme utkání dotáhli do vítězného konce," hodnotil devětadvacetiletý obránce. 

V utkání bylo k vidění několik menších potyček a šarvátek. Strejček měl na konci první třetiny potyčku s kanadským obráncem Jakem Dotchinem, když šel bránit jednoho ze spoluhráčů. „Je úplně jedno, jestli je to přátelské utkání, nebo mistrovský zápas. Každý bojuje o sestavu, každý chce ukázat, že nechce být řezaný a chce naopak řezat toho druhého," reflektoval nad vyhrocenými momenty. „Zygi letěl hlavou proti manťáku, viděl jsem, že bych ho mohl jít pomstít a snažil jsem se trošku povzbudit tým," dodává.

Celý rozhovor s Janem Strejčkem si můžete pustit zde:

Zápasy - Dorost dnes

Skvěle! Dorost zasypal Slavii šesti góly a z Edenu veze tři body

Ve čtvrtek doma litvínovští dorostenci podlehli vedoucím Karlovým Varům, dnes na ně čekal další nepříjemný oříšek - druhá Slavia Praha. A Verva dokázala svého soupeře naprosto zaskočit.
Více >
Zápasy - Junioři včera

Junioři​ smazali dvoubrankové manko, nakonec ale s Plzní padli

Mladí hráči Vervy zakončili první fázi soutěže osmi nezdary, posledním soupeřem byla plzeňská Škoda.
Více >
Zápasy - Dorost před 3 dny

Dorost v desetigólové přestřelce podlehl Energii

Velmi tvrdý oříšek čekal na litvínovské dorostence, ti totiž doma směřili síly s aktuálně vedoucím celkem tabulky. A nutno podotknout, že svou kůži nedali vůbec zadarmo.
Více >
×
Odehrané 17:00 | Muži
HC Vítkovice Ridera
HC VERVA Litvínov