Formulář pro získání kompenzací: https://forms.gle/Y4iwE8dqWQqVE84C7

Komu budou zápasy kompenzovány?

Kompenzace jsou určeny držitelům permanentních vstupenek ze sezóny 21/22. Držitelům permanentek na sezení budou kompenzovány dva zápasy hrané 26. a 28. 11., na které permanentky nebyly funkční a bylo třeba zakoupit vstupenku. Ostatní zápasy držitelům permanentek na sezení kompenzovány být nemohou, protože se zápasů zúčastnit mohli a v žádném ze zápasů nebyla kapacita míst na sezení těmito permanentkáři zcela vyčerpána. Vždy zbyla nevyužitá místa pro držitele permanentek na stání i ostatní fanoušky.

Držitelům permanentek na stání budou navíc k tomu kompenzovány ty zápasy, kterých se nezúčastnili a nevyužili kompenzační slevu 100 Kč při nákupu vstupenky. Výpočet kompenzace provedeme přímo my, podle záznamů z ticketingového systému.

Systém kompenzací navazuje na již dříve zveřejněné informace ze dne 1. 12. 2021:  https://www.hcverva.cz/clanek.asp?id=Informace-fanouskum-ke-kompenzacim-a-vstupu-na-extraligova-utani-10390

Jaké možnosti kompenzace mám na výběr?

Držitelé permanentek mají na výběr ze tří možností kompenzací:

1.Darování klubu

Darováním celé částky klubu se stáváte členy speciálního klubu „Černožlutý srdcař“, který vám přináší následující výhody:

• Promítání vašeho jména a fotky s poděkováním na velkoplošné obrazovce během domácích zápasů.
  • Exkluzivní děkovný certifikát s věnováním od vybraného hráče.
  • Věcný dárek podle výše kompenzace:
  1. Do 290 Kč: Kniha „Litvínov Bez frází” nebo tričko HC VERVA Litvínov pro permanentkáře 21/22
  2. Od 290 Kč výše: Chezabox

Informace o výši vaší kompenzace vám přijde e-mailem. Poté si budete moci Chezabox nebo knihu/tričko vyzvednout v našem Vervashopu.

•Přípravná utkání před sezónou 22/23 zdarma.

2.Převedení do další sezóny

Výše kompenzace bude odečtena z ceny permanentky na příští sezónu.

3.Vrácení peněz

Poměrnou částku z pořizovací ceny permanentní vstupenky vám vrátíme převodem na účet. Cena permanentky bude vydělena počtem 28 domácích zápasů a vynásobena počtem kompenzovaných utkání. Od celkové kompenzované částky budou odečteny režijní náklady ve výši 10 %.

Permanentky na sezení

Kompenzace za 2 utkání hraná 26. a 28. 11. 2021.

• Sezení EFECTA:

4 500 Kč / 28 zápasů = 161 Kč/z

Celkem 161 × 2 = 322 Kč – 10 % = 290 Kč

• Sezení Verva:

5 500 Kč / 28 zápasů = 196 Kč/z

Celkem 196 × 2 = 392 Kč – 10 % = 353 Kč

Permanentky na stání

Kompenzace zápasů, za které nebyla využita sleva 100 Kč na vstupenku (maximálně 13 utkání).

• Stání fanklub (výpočet pro maximální počet 13 utkání):

2 200 Kč / 28 zápasů = 78,50 Kč/z

Celkem 78,50 × 13 = 1 021 Kč – 10 % = 919 Kč

• Stání (výpočet pro maximální počet 13 utkání):

2 800 Kč / 28 zápasů = 100 Kč/z

Celkem 100 × 13 = 1 300 Kč – 10 % = 1 170 Kč

Jak mohu zažádat o kompenzaci?

V každém případě je třeba vyplnit tento formulář: https://forms.gle/Y4iwE8dqWQqVE84C7

V něm vypište identifikační údaje ze zadní strany permanentky, podle kterých můžeme určit, v jaké výši budete kompenzováni. Potom si zvolíte jednu ze tři výše popsaných variant a zodpovíte pár doplňujících dotazů. Po zpracování vaší odpovědi vám pošleme e-mail s dalšími instrukcemi.

Pokud budete mít jakékoliv dotazy, nebo si nebudete vědět s formulářem rady, napište nám na e-mailovou adresu ticketing@hcverva.cz.

Všem permanentkářům děkujeme za důvěru a podporu, ať už si vyberete jakoukoliv formu kompenzace. Těšíme se na další společné zážitky v nové sezóně plné změn!