Klub 18.09.2023
Autor: Vladislav Kollert

Končí rezervace míst pro permanentkáře! Zveřejňujeme otevírací dobu pokladen

V úterý 19. září vyprší měsíční rezervační lhůta pro majitele loňských permanentních vstupenek. Poté budou místa uvolněna do volného prodeje. Poslední možnost pro uplatnění předkupního práva bude v úterý na klubových pokladnách od 16 do 18 hodin.

Předprodej vstupenek

Předprodej vstupenek na utkání bude probíhat vždy den před zápasem, ve všední dny od 16 do 18 hodin, o víkendu a svátky od 10 do 12 hodin. Předprodej na páteční utkání tak bude probíhat ve čtvrtek od 16 do 18 hodin, na nedělní utkání potom v sobotu od 10 do 12 hodin.

Otevírací doba pokladen v tomto týdnu

úterý 19. září od 16:00 do 18:00 (poslední možnost uplatnění rezervace na permanentní vstupenku)
sobota 23. září od 10:00 do 12:00

Online prodej

Vstupenky na utkání Tipsport extraligy je možné zakoupit také online na ticketing.hcvl.cz.

Je nutné vstupenky zakoupené online tisknout?
Vstupenky je nutné vytisknout. Nemůžeme bohužel zaručit, že turnikety přečtou čárový kód ze všech displejů mobilních telefonů. Ruční čtečky nebudou určeny ke vstupu na stadion, je třeba vždy projít turniketem. Pokud vám turniket vstupenku z mobilního telefonu nepřečte, bude nezbytné zajít na pokladnu a nechat si vstupenku vytisknout a pak projít turniketem. 

Zápasy - Dorost před 3 dny

Dorostenci v Táboře řádili, nasázeli mu deset branek

Dorostenci litvínovské Vervy rozstříleli Tábor vysoko 10:2. Hned šestkrát se dokázali trefit ve druhé třetině a u stejného počtu branek byl i nezastavitelný Bednařík.
Více >
Zápasy - Junioři před 3 dny

Srdnatý výkon na body nestačil. junioři podlehli Spartě

Litvínovská juniorka se statečně rvala na ledě Sparty. S Pražany dokázala držet krok po celý průběh utkání. V závěru Matěj Maštalířský v dramatickém duelu srovnal na 4:4, ale sparťané přispěchali s rychlou reakcí, na kterou chemici nenašli odpověď.
Více >
Zápasy - Dorost 28.09.2023

Dorost uspěl na Kladně, rozhodl povedený start

Litvínovští dorostenci vyhráli na Kladně 3:2 i díky povedenému vstupu do utkání, kdy vedli 2:0. Poté si situaci lehce zkomplikovali, vítězný gól ale v 53. minutě vstřelil Bednařík.
Více >