Konto našeho srdce 22.08.2022
Autor: Libor Weber

Konto našeho srdce a Rotaract Most pomohli Karolínce a spolku Diahelp

V sobotu 20. srpna proběhl, jako každý rok, florbalový zápas, který organizuje náš partner Rotaract club Most. Dohodli jsme se, že výtěžek z tohoto sportovního utkání použijeme na pomoc malé nemocné Karolínce a spolku Diahelp Most. Částku zdvojnásobíme využitím transparentního účtu Konta našeho srdce, kam přispíváte i vy, naši fanoušci klubu. Dvouletá Karolínka trpí dětskou mozkovou obrnou všech končetin, hypotonií trupu a epilepsií. Lékařská predikce byla, že zůstane celý svůj život ležícím pacientem.

Díky pravidelnému cvičení a rehabilitacím se posouvá a Karolínky stav se zlepšuje. Její maminka nás požádala o měsíční rehabilitační pobyt Reha Motion v Klimkovicích spojených i s doplňkovým programem Snoezelen. Tento rehabilitační poukaz v podobě šeku na částku 17 470 Kč jsme předali v mostecké sportovní hale. Za klub šek předal kapitán Petr Straka a Libor Weber a za Rotaract club Most president Jakub Machovec a pan Tomáš Tvrzník. Dále jsme společně věnovali spolku Diahelp Most částku 8 000 Kč na zakoupení pomůcek pro mladé diabetiky. Jedeme v tom spolu, děkujeme za vaše celoroční příspěvky na transparentní účet Konta našeho srdce.

Fotogalerie

Zápasy - Junioři dnes

Junioři padli v Liberci kvůli nepovedené druhé části

Mladí hráči Vervy se dnes naposledy představili v první fázi soutěže mimo své mantinely, vycestovali do Turnova k souboji s Libercem.
Více >
Zápasy - Dorost 25.11.2023

Dorostencům zápas v Liberci utekl ve druhé třetině

Ve čtvrtek Verva dokázala na svém ledě vynuloval Mladou Boleslav, dnes na tento výsledek toužila navázat v Liberci. Karty byly před zápasem rozdány jasně, sedmý Litvínov ztrácel na svého soupeře v tabulce jediný bod, v případě výhry ho tak mohl přeskočit, to se bohužel ale nepovedlo.
Více >
Zápasy - Junioři 25.11.2023

Junioři ztratili zápas v poslední periodě

Mladí hráči Vervy sehráli se Spartou vyrovnaný duel, ten jim ovšem protekl mezi prsty ve třetím dějství.
Více >