Konto našeho srdce 22.08.2022
Autor: Libor Weber

Konto našeho srdce a Rotaract Most pomohli Karolínce a spolku Diahelp

V sobotu 20. srpna proběhl, jako každý rok, florbalový zápas, který organizuje náš partner Rotaract club Most. Dohodli jsme se, že výtěžek z tohoto sportovního utkání použijeme na pomoc malé nemocné Karolínce a spolku Diahelp Most. Částku zdvojnásobíme využitím transparentního účtu Konta našeho srdce, kam přispíváte i vy, naši fanoušci klubu. Dvouletá Karolínka trpí dětskou mozkovou obrnou všech končetin, hypotonií trupu a epilepsií. Lékařská predikce byla, že zůstane celý svůj život ležícím pacientem.

Díky pravidelnému cvičení a rehabilitacím se posouvá a Karolínky stav se zlepšuje. Její maminka nás požádala o měsíční rehabilitační pobyt Reha Motion v Klimkovicích spojených i s doplňkovým programem Snoezelen. Tento rehabilitační poukaz v podobě šeku na částku 17 470 Kč jsme předali v mostecké sportovní hale. Za klub šek předal kapitán Petr Straka a Libor Weber a za Rotaract club Most president Jakub Machovec a pan Tomáš Tvrzník. Dále jsme společně věnovali spolku Diahelp Most částku 8 000 Kč na zakoupení pomůcek pro mladé diabetiky. Jedeme v tom spolu, děkujeme za vaše celoroční příspěvky na transparentní účet Konta našeho srdce.

Fotogalerie

Konto našeho srdce 05.09.2022

Kontovka rozdávala radost v Kadani

Každý rok již pravidelně vyhlašuje Konto našeho srdce pro své fanoušky soutěž „Kontovka“. Pravidla jsou jednoduchá. Každý, kdo se chce zůčastnit této soutěže, si vybere jednoho i více hráčů a pravidelně v extraligové sezóně platí za jejich kanadské body částkou od 50 korun výše, dle vlastního uvážení.
Více >
Mládež 25.08.2022

Staň se hokejovým rozhodčím! Český hokej spouští náborovou kampaň I ty můžeš pískat hokej

Jsi chlapec nebo dívka? Baví tě lední hokej a chceš se stát jeho součástí? Nyní máš jedinečnou šanci rozšířit řady rozhodčích ledního hokeje a s každým zápasem prožívat nezapomenutelné zážitky.
Více >
Konto našeho srdce 22.08.2022

Konto našeho srdce a Rotaract Most pomohli Karolínce a spolku Diahelp

V sobotu 20. srpna proběhl, jako každý rok, florbalový zápas, který organizuje náš partner Rotaract club Most. Dohodli jsme se, že výtěžek z tohoto sportovního utkání použijeme na pomoc malé nemocné Karolínce a spolku Diahelp Most. Částku zdvojnásobíme využitím transparentního účtu Konta našeho srdce, kam přispíváte i vy, naši fanoušci klubu....
Více >