Konto našeho srdce 23.12.2020
Autor: L. Weber, O. Vlk

Konto našeho srdce nadělovalo společně s Benzinou ORLEN a Pepsi

V předvánočním čase jsme se rozhodli udělat radost v dětských domovech a penzionech pro seniory. Připravili jsme dárečky pro 110 dětí a 185 babiček a dědečků, jejichž předávání se za klub ujali Jiří Šlégr a útočník Pawel Zygmunt. Kromě potřebných vitamínů a milých překvapení našli ve vánočních taškách i dobroty od společnosti Pepsi Mattoni 1873.
Vánoční dárky putovaly do domova sociálních služeb v Meziboří, domova pro seniory Naděje v Litvínově, dětského domova v Hoře Svaté Kateřiny, dětského domova v Mostě a teplického Klokánku.


Velké poděkování patří našim partnerům: Benzina ORLEN, Mattoni 1873, Eurosnacku a dalším partnerům celé akce. 

Jedeme v tom spolu.

Fotogalerie

Konto našeho srdce 28.07.2021

Konto našeho srdce se společností REHA 2015, s.r.o. pomohly malé Kačence z Mostu

Kačenka se narodila v roce 2008 a vlivem předčasného porodu trpí dětskou mozkovou obrnou. Postižené má horní i dolní končetiny a je odkázaná na invalidní vozík. Cena této zdravotní pomůcky převyšuje možnosti maminky samoživitelky, která pobírá pouze příspěvek na péči o dceru Kačenku. Z tohoto důvodu nás paní Barbora požádala o finanční spoluúčast...
Více >
Konto našeho srdce 08.07.2021

VIDEO: Stříhání vlasů pro Nové háro

V letošním roce jsme společně se spolkem Nové Háro a dalšími partnery a osobnostmi uspořádali již třetí ročník "Vlasatého zápasu". Tentokrát jsme pomáhali malé Matyldě z Brna, onkologické pacientce, která si přála mít vlasy i po dobu náročné léčby. Tito pacienti totiž během chemoterapií o své vlastní vlasy přicházejí a jsou vystaveni pohledům...
Více >
Junioři 23.06.2021

Tři pozvánky na první kemp. Kdo vyrazí na soustředění reprezentace do dvaceti let?

V nominaci na první přípravný kemp reprezentační dvacítky figurují tři litvínovští hokejisté. Jde o zadáka Ondřeje Baláže a útočníky Michala Guta s Lukášem Stehlíkem.
Více >