Konto našeho srdce 23.12.2020
Autor: O. Vlk, L. Weber

Konto našeho srdce nadělovalo v litvínovském psím útulku

Poslední den před Vánocemi jsme nezapomněli ani na psí kamarády. Společně s firmou Platinum Natural Česká republika, která vyrábí vysoce kvalitní krmivo pro psy jsme se dohodli na společné nadílce psímu útulku v Litvínově. Celkem jsme předaly třicet šest balení 5kg krmiva z kuřecího masa a čtyři balení speciálních kuřecích paštik.
Darované granule se vyrábí ze 70% čerstvého masa a jsou oblíbené pro svojí výjimečnou šťavnatou masovou chuť. Konto našeho srdce zakoupilo polovinu tohoto výjimečného krmiva a druhou polovinou přispěla firma Platinum Natural Česká republika #ProNejJsteCelySvet . Celkem jsme předali psímu útulku krmivo za 20 000 Kč. Za klub předal dárky Jiří Šlégr a útočník Jakub Petružálek, za společnost Platinum Natural paní Ing. Michaela Leichtová. Vánoční dárek převzal velitel městské policie Litvínov PhDr. Martin Klika MBA, DBA, jeho zástupce Zdeněk Urban a vedoucí litvínovského psího útulku Jan Novák. 


 Pomáháme všude tam, kde je třeba
Mládež 16.04.2021

Útočník David Skuhrovec je v nominaci na MS do osmnácti let

Skvělá zpráva přišla z jihomoravského Vyškova. Trenéři reprezentační osmnáctky zveřejnili zúženou soupisku na mistrovství světa do osmnácti let, na které figuruje i litvínovský útočník David Skuhrovec.
Více >
Mládež 14.04.2021

Litvínovští hráči v mládežnických reprezentacích do osmnácti a dvaceti let

Sezona už je sice u konce, pro některé hráče ale ještě pokračuje. O nominaci na mistrovství světa osmnáctiletých aktuálně bojuje útočník David Skuhrovec. S kategorií do dvaceti let se pak v rámci dalšího přípravného kempu připravují obránci Ondřej Baláž, Jiří Háva a útočník Lukáš Stehlík.
Více >
Konto našeho srdce 08.04.2021

Kačenka bude po operaci opět trénovat v rehabilitačním centru v Klimkovicích

V pondělí 12. dubna nastoupí devítiletá Kačenka Zíková na další měsíční rehabilitační pobyt v Klimkovicích. Kačku nečeká jen ozdravný pobyt, ale především pohybový trénink. Po prodělané dětské mozkové obrně a několika rehabilitacích v různých centrech v regionu a dalších v Klimkovicích podstoupila Kačenka operaci.
Více >