Konto našeho srdce 23.12.2020
Autor: O. Vlk, L. Weber

Konto našeho srdce nadělovalo v litvínovském psím útulku

Poslední den před Vánocemi jsme nezapomněli ani na psí kamarády. Společně s firmou Platinum Natural Česká republika, která vyrábí vysoce kvalitní krmivo pro psy jsme se dohodli na společné nadílce psímu útulku v Litvínově. Celkem jsme předaly třicet šest balení 5kg krmiva z kuřecího masa a čtyři balení speciálních kuřecích paštik.
Darované granule se vyrábí ze 70% čerstvého masa a jsou oblíbené pro svojí výjimečnou šťavnatou masovou chuť. Konto našeho srdce zakoupilo polovinu tohoto výjimečného krmiva a druhou polovinou přispěla firma Platinum Natural Česká republika #ProNejJsteCelySvet . Celkem jsme předali psímu útulku krmivo za 20 000 Kč. Za klub předal dárky Jiří Šlégr a útočník Jakub Petružálek, za společnost Platinum Natural paní Ing. Michaela Leichtová. Vánoční dárek převzal velitel městské policie Litvínov PhDr. Martin Klika MBA, DBA, jeho zástupce Zdeněk Urban a vedoucí litvínovského psího útulku Jan Novák. 


 Pomáháme všude tam, kde je třeba
Konto našeho srdce 13.01.2021

Konto našeho srdce vám nabízí svou pomoc i v letošním roce

O podporu KONTA NAŠEHO SRDCE mohou požádat lidé, kteří splňují podmínky žadatele o podporu.
Více >
Mládež 08.01.2021

Další pozvánka! Útočník Skuhrovec znovu pojede na kemp reprezentace U18

Litvínovský útočník David Skuhrovec je znovu v nominaci české reprezentace do osmnácti let. Od 10. ledna se zúčastní pětidenního kempu v jihomoravském Vyškově.
Více >
Konto našeho srdce 31.12.2020

Konto našeho srdce opět rozdávalo radost spolku Nové háro

Spolek Nové háro podporuje onkologicky nemocné děti v celé republice. Spolupracujeme spolu již od roku 2019 a pomohli jsme tak celkem osmi dětem a jedné mladé mamince.
Více >