Konto našeho srdce 31.12.2020
Autor: L. Weber, O. Vlk

Konto našeho srdce opět rozdávalo radost spolku Nové háro

Spolek Nové háro podporuje onkologicky nemocné děti v celé republice. Spolupracujeme spolu již od roku 2019 a pomohli jsme tak celkem osmi dětem a jedné mladé mamince.
Nové háro vyrábí především paruky pro onkologické mladé pacienty, kteří prošli chemoterapií a ztratili kvůli léčbě své vlastní vlasy. Předsedkyně spolku Lucie Staňková přišla s nápadem podpořit mladé pacienty a darovat jim moderní multifunkční látkové tunely na hlavu, krk, nebo jako roušku. Nové háro dodalo grafický návrh, který dopracoval náš klubový grafik, požádali jsme našeho partnera Kovosreal o spolufinancování, a tak jsme udělali radost malým dětem drobným dárkem. Za klub těchto sto nákrčníků předal Lucii Staňkové marketingový ředitel Štěpán Reinberger. Mezi prvními obdarovanými jsou děti z brněnské nemocnice. 

Děkujeme našemu partneru Kovosreal s.r.o. za to, že v tom jedou s námi!Konto našeho srdce 27.04.2021

Společně s ČSOB, Medicco a Wegget jsme pomohli malému Darýskovi a slečně Johance

Konto našeho srdce s podporou ČSOB, partnery Medicco, s.r.o. a Wegett.cz pomohlo malému Darýskovi a slečně Johance.
Více >
Mládež 16.04.2021

Útočník David Skuhrovec je v nominaci na MS do osmnácti let

Skvělá zpráva přišla z jihomoravského Vyškova. Trenéři reprezentační osmnáctky zveřejnili zúženou soupisku na mistrovství světa do osmnácti let, na které figuruje i litvínovský útočník David Skuhrovec.
Více >
Mládež 14.04.2021

Litvínovští hráči v mládežnických reprezentacích do osmnácti a dvaceti let

Sezona už je sice u konce, pro některé hráče ale ještě pokračuje. O nominaci na mistrovství světa osmnáctiletých aktuálně bojuje útočník David Skuhrovec. S kategorií do dvaceti let se pak v rámci dalšího přípravného kempu připravují obránci Ondřej Baláž, Jiří Háva a útočník Lukáš Stehlík.
Více >