Konto našeho srdce 15.03.2023
Autor: Petr Koukal

Konto našeho srdce podpořilo lyžařský výcvik dětí z dětského domova

Společně s Martinem Blažkem jsme pořídili skipasy pro skupinu dětí z dětského domova.

Konto našeho srdce s podporou klubového partnera Martina Blažka pomohlo dětem z Dětského domova Hora sv. Kateřiny. Ty během jarních prázdnin vyrazily na Klínovec v Krušných horách, aby se na upravené sjezdovce naučily lyžovat a vyzkoušely si opravdovou lyžařskou dráhu. Dosud trénovaly jen v areálu domova.

Ředitelka domova Mgr. Martina Vainholdová požádala Konto našeho srdce o finanční pomoc s nákupem skipasů pro skupinu 10 dětí. Finanční podporu nabídl partner klubu pan Martin Blažek ze společnosti KOBERCE-MATRACE LITVÍNOV, který na transparentní účet Konta věnoval částku 10 tisíc korun. Zbylých 4 500 Kč dodalo samotné Konto našeho srdce.

Charitativní projekt Konto našeho srdce HC VERVA Litvínov pomáhá nemocným a postiženým dětem a zároveň děti podporuje a vede je ke sportu. Děkujeme všem partnerům a podporovatelům za všechny realizované projekty pomoci. Bez Vaší pomoci bychom to nezvládli. Jsme v tom společně!

Fotogalerie

Zápasy - Dorost dnes

Skvěle! Dorost zasypal Slavii šesti góly a z Edenu veze tři body

Ve čtvrtek doma litvínovští dorostenci podlehli vedoucím Karlovým Varům, dnes na ně čekal další nepříjemný oříšek - druhá Slavia Praha. A Verva dokázala svého soupeře naprosto zaskočit.
Více >
Zápasy - Junioři včera

Junioři​ smazali dvoubrankové manko, nakonec ale s Plzní padli

Mladí hráči Vervy zakončili první fázi soutěže osmi nezdary, posledním soupeřem byla plzeňská Škoda.
Více >
Zápasy - Dorost před 3 dny

Dorost v desetigólové přestřelce podlehl Energii

Velmi tvrdý oříšek čekal na litvínovské dorostence, ti totiž doma směřili síly s aktuálně vedoucím celkem tabulky. A nutno podotknout, že svou kůži nedali vůbec zadarmo.
Více >
×
Odehrané 17:00 | Muži
HC Vítkovice Ridera
HC VERVA Litvínov