Konto našeho srdce 24.02.2021
Autor: Ondřej Vlk

Konto našeho srdce připravuje již třetí ”Vlasatý zápas”

Uskuteční se v pátek 5. března 2021 v rámci posledního domácího utkání základní části, ve kterém hostíme České Budějovice.Zápas bude opět spojen s veřejnou sbírkou, tentokrát budeme pomáhat pětileté Matyldě, která podstupuje onkologickou léčbu a přišla o své vlásky. Ve spolupráci se spolkem Nové háro a našimi partnery chceme malé Matyldě pořídit paruku přímo na míru a z pravých lidských vlasů, která jí pomůže náročnou léčbou projít důstojně a v lepší psychické pohodě.
Pomoct můžete i vy, platbou přes QR kód nebo na sbírkový účet 500055892/0800 lze přispět libovolnou částkou. Peníze budou použity na výrobu paruky pro Matyldu a pro další takto nemocné dětské pacienty. I pro letošní ročník se k nám přidali známé osobnosti, kterým není osud nemocných dětí lhostejný. Již brzy vám je budeme postupně představovat."Těšíme se na vás všechny v příznivější době opět na stadionu Ivana Hlinky. Děkujeme vám, že v tom jedete s námi," říká duše Konta našeho srdce Libor Weber.
Konto našeho srdce 08.07.2021

VIDEO: Stříhání vlasů pro Nové háro

V letošním roce jsme společně se spolkem Nové Háro a dalšími partnery a osobnostmi uspořádali již třetí ročník "Vlasatého zápasu". Tentokrát jsme pomáhali malé Matyldě z Brna, onkologické pacientce, která si přála mít vlasy i po dobu náročné léčby. Tito pacienti totiž během chemoterapií o své vlastní vlasy přicházejí a jsou vystaveni pohledům...
Více >
Junioři 23.06.2021

Tři pozvánky na první kemp. Kdo vyrazí na soustředění reprezentace do dvaceti let?

V nominaci na první přípravný kemp reprezentační dvacítky figurují tři litvínovští hokejisté. Jde o zadáka Ondřeje Baláže a útočníky Michala Guta s Lukášem Stehlíkem.
Více >
Dorost 19.06.2021

Dorostenci na turnaji turnaji 4SA Energie Hockey Cupu 21 vybojovali bronz

Dorostenci mají za sebou turnaj v Karlových Varech, který se hrál pod názvem 4SA Energie Hockey Cup 21. Svěřenci trenérů Radka Šípa a Radka Mrázka získali na silně obsazeném turnaji bronzové medaile.
Více >