Konto našeho srdce 31.08.2020
Autor: Libor Weber

Konto našeho srdce s Honzou Myšákem a Filipem Heltem podpořilo Mystery Run na Dlouhé Louce

V sobotu 29.srpna jsme pomáhali dětem nemocným cystickou fibrózou. Nejdříve jsme v Mostě předali inhalátor malé Pepince z Jirkova a společně s našimi hráči Honzou Myšákem a Filipem Heltem zamířili na Dlouhou Louku, kde Nadace Astéri a Frýtajm Osek pořádali již po druhé charitativní akci s názvem Mystery Run. Výtěžek této akce, které se účastnili milovníci běhu s dobrým srdcem, putoval na podporu léčby malé Stelinky z Meziboří, která trpí také cystickou fibrózou.
Za Konto našeho srdce předali do dražby Honza Myšák a Filip Helt dres Viktora Hübla s podpisy hráčů A teamu. Jsme rádi, za pozvání na tuto skvělou akci, kde pro dobrou věc běží hned několik věkových kategorií a to od malých dětí až po seniory. Letos Mystery Run měl podtitul „mayská civilizace“ a i vědomostní otázky na jednotlivých stanovištích se točili kolem Mayů. Rádi bychom poděkovali Báře Krimové, spolku Frýtajm Osek a Nadačnímu fondu Astéri za pozvání na akci, která podpořila malou Stelinku. 

Jedeme v tom spolu!
Fotogalerie

Mládež 16.04.2021

Útočník David Skuhrovec je v nominaci na MS do osmnácti let

Skvělá zpráva přišla z jihomoravského Vyškova. Trenéři reprezentační osmnáctky zveřejnili zúženou soupisku na mistrovství světa do osmnácti let, na které figuruje i litvínovský útočník David Skuhrovec.
Více >
Mládež 14.04.2021

Litvínovští hráči v mládežnických reprezentacích do osmnácti a dvaceti let

Sezona už je sice u konce, pro některé hráče ale ještě pokračuje. O nominaci na mistrovství světa osmnáctiletých aktuálně bojuje útočník David Skuhrovec. S kategorií do dvaceti let se pak v rámci dalšího přípravného kempu připravují obránci Ondřej Baláž, Jiří Háva a útočník Lukáš Stehlík.
Více >
Konto našeho srdce 08.04.2021

Kačenka bude po operaci opět trénovat v rehabilitačním centru v Klimkovicích

V pondělí 12. dubna nastoupí devítiletá Kačenka Zíková na další měsíční rehabilitační pobyt v Klimkovicích. Kačku nečeká jen ozdravný pobyt, ale především pohybový trénink. Po prodělané dětské mozkové obrně a několika rehabilitacích v různých centrech v regionu a dalších v Klimkovicích podstoupila Kačenka operaci.
Více >