Konto našeho srdce 01.09.2020
Autor: Libor Weber

Konto našeho srdce společně s Rotaract klubem Most pomohly Pepince z Jirkova

V sobotu 29. srpna proběhl florbalový turnaj ve sportovní hale v Mostě pod taktovkou našeho partnera Rotaract club Most. Předem jsme se domluvili na společné podpoře jeden a půl leté Pepinky z Jirkova. Na akci dorazili i naši hokejisté Filip Helt a Jan Myšák. Pepinka trpí cystickou fibrózou a její stav se mohl vylepšit díky inhalátoru za necelých 23.000 Kč, na které jsme se složili rovným dílem. Malou bojovnici nám doporučila Lenka Špinková, která každoročně pořádá charitativní večer „Bobování s Bobáky“ v Hrobu na teplicku a i letos budou 17.října přispívat na dvě děti.
Matyáše z Bíliny a právě Pepinku z Jirkova, která v sobotu již získala tento inhalátor jako podporu v léčbě jejího onemocnění. S klubem Rotaract Most plánujeme další společné akce, které charitativně pomohou všude tam, kde je třeba. Přejeme Pepince hodně zdraví a našemu partnerovi Rotaract club Most patří poděkování za společnou charitativní pomoc. Fotogalerie

Mládež před 3 dny

Útočník David Skuhrovec je v nominaci na MS do osmnácti let

Skvělá zpráva přišla z jihomoravského Vyškova. Trenéři reprezentační osmnáctky zveřejnili zúženou soupisku na mistrovství světa do osmnácti let, na které figuruje i litvínovský útočník David Skuhrovec.
Více >
Mládež 14.04.2021

Litvínovští hráči v mládežnických reprezentacích do osmnácti a dvaceti let

Sezona už je sice u konce, pro některé hráče ale ještě pokračuje. O nominaci na mistrovství světa osmnáctiletých aktuálně bojuje útočník David Skuhrovec. S kategorií do dvaceti let se pak v rámci dalšího přípravného kempu připravují obránci Ondřej Baláž, Jiří Háva a útočník Lukáš Stehlík.
Více >
Konto našeho srdce 08.04.2021

Kačenka bude po operaci opět trénovat v rehabilitačním centru v Klimkovicích

V pondělí 12. dubna nastoupí devítiletá Kačenka Zíková na další měsíční rehabilitační pobyt v Klimkovicích. Kačku nečeká jen ozdravný pobyt, ale především pohybový trénink. Po prodělané dětské mozkové obrně a několika rehabilitacích v různých centrech v regionu a dalších v Klimkovicích podstoupila Kačenka operaci.
Více >