Od rána se sjížděli účastníci srazu na náměstí Míru v Litvínově a po registraci parkovali v prostorách celého náměstí. Sjeli se sem historická vozidla, motocykly dokonce i speciální vozidla vyrobená na koleně jako například vojenský Jeep pana Havlíka, který vyrobil z malého Fiata. Dopoledne sraz navštívil herec Pavel Nový, který je již dlouholetým patronem celé akce.

Děti a všechny návštěvníky IV. srazu veteránů přivítal maskot HC VERVA Litvínov Vervák a svou účast neodmítl ani Kuba Petružálek, který prozradil svůj veteránský sen a převzal šek na částku 5.000,- Kč od spolku Veteráni Litvínov pro Konto našeho srdce HC VERVA Litvínov, které pomáhá všude tam, kde je třeba. Rádi bychom poděkovali spolku Veteráni Litvínov za jejich finanční podporu a za důkaz, že v tom jedeme spolu!