0,-Kč až 2 450,-Kč

Osobní poděkování za snahu a dobré úmysly od šéfa programu Konto našeho srdce Libora Webera a přání většího štěstí do další sezóny s touto akcí.

2 500,-Kč až 4 950,-Kč

Tričko Konto našeho srdce, klubové předměty, které Ti osobně předá Tvůj vybraný hráč/hráči.

5 000,-Kč až 9 950,-Kč

Tričko Konto našeho srdce, klubové předměty a večeře s Tvým vybraným hráčem/hráči.

10 000,- Kč a více

Tričko Konto našeho srdce, klubové předměty, sud piva a maso na grilování na Tvojí akci, kam dorazí i Tvůj vybraný hráč/hráči.

Pro zapojení do této akce pošli email na weber@hcverva.cz, kde uvedeš následující údaje:
• Jméno a příjmení (popřípadě název skupinky lidí, kteří se skládají na placení)
• Jméno vybraného hráče, hráčů, za kterého body budeš přispívat na Konto našeho srdce
• Částka, kterou budeš za každý hráčův kanadský bod (přihrávka na gól a gól) přispívat
• Telefonní číslo
Do předmětu emailu napiš KONTOVKA.

Příspěvky na transparentní účet Konto našeho srdce budou prováděny po každém zápase nebo víkendových zápasech, ve kterých bude Tebou vybraný hráč bodovat. Při vkladu na účet musíš uvést do kolonky zpráva pro příjemce následující údaje: Jméno a příjmení (nebo název tvojí skupiny), příjmení vybraného hráče. (Příklad: Vervoslav Chezoun, Hanzl)
Pokud přestaneš v průběhu sezóny platit, nemáš nárok na odměnu. Je proto důležité správně zvolit hráče a částku, kterou budeš přispívat.

Příklad:
Jmenuji se Vervoslav Chezoun, vybral jsem si hráče Martina Hanzla a za každý jeho bod do konce sezóny dám na Konto našeho srdce 100,-Kč. Nejdříve pošlu email se svými údaji na weber@hcverva.cz, abych se zaregistroval.

V pátečním utkání dal Martin gól a nahrávku a v nedělním nebodoval, to znamená, že v pondělí pošlu na transparentní účet 200,- Kč. (sto za nahrávku a sto za gól). Na konci sezóny si sečtu částku, kterou jsem na konto přispěl a těším se na setkání s mým vybraným hráčem nebo hráči.

Jedeme v tom spolu!
Vaše Konto našeho srdce HC VERVA Litvínov