Mládež 01.11.2016
Autor: Martin Stříbrný

Litvínov bude mít zastoupení ve všech krajských výběrech

Výběry Ústeckého kraje pro ročníky 2002, 2003, 2004 a 2005 se sejdou schodně dne 6. listopadu na různých místech. Jedno je ovšem jisté. V každém ročníku bude mít Litvínov své zastoupení!
Ročník 2002

Reprezentanti ročníku 2002 se sejdou v Litvínově. Čeká je zde celodenní program. Nejprve odehrají utkání s jiným krajem, poté je čeká oběd a následně druhé utkání s druhým krajem. Do nominace Martin Noska se vešlo hned sedm hokejistů Litvínova: Baláž Ondřej, Nikl Tomáš, Myšák Jan, Háva Jiří, Jonák Vojtěch, Stehlík Lukáš, Limanovský Prokop. 

Ročník 2003

Tým Radka Šípa se sejde na sraze v nedalekém Chomutově. Zde si společně zatrénuje a odehraje dvě modelová utkání. Na akci byli nominováni: brankář Klika, obránci Kadár a Hocelík a útočníci Vopat, Dej, Slavík a Skuhrovec. 

Ročník 2004

Krajští reprezentanti ročníku 2004 se sejdou na pražské Slavii. Zde odehrají modelové utkání s výběrem Prahy, vše zakončí také společným obědem. Na akci byli z Litvínova nominováni Jakub Šikl a Petr Herkommer. 

Ročník 2005

Krajský výběr pro ročník 2005 se sejde v Opočně. Zde ho čekají dva zápasy s jiným kraji a celou akci zakončí společný oběd. Do sestavy Radka Gogy se vešel z hokejistů Litvínova pouze Ondřej Zetek. 


Rozhovory - Junioři 11.07.2019

Kapitán juniorky Bartoš: Na loňskou sezonu chceme navázat. Změnu pravidel vítá

Do startu DHL Juniorské ligy akademií zbývají ještě téměř dva měsíce, týmy už však za sebou mají velkou část letní přípravy. V krátkém rozhovoru se o změnách pravidel, cílech do dalšího ročníku a letní přestávce rozpovídal kapitán Dan Bartoš.
Více >
Mládež 05.07.2019

Útočník Jindra je juniorským mistrem světa v inline hokeji

Čeští junioři na mistrovství světa v inline hokeji v Barceloně dosáhli skvělého úspěchu. Ve čtvrtek ve finále turnaje porazili USA 5:2 a vybojovali nejcennější kov. Jedním z hráčů byl i útočník litvínovské juniorky David Jindra.
Více >
Mládež 04.07.2019

Svoboda byl nominován na kemp U20 ve Finsku

Další pozvánku na kemp reprezentace do dvaceti let obdrželo jedno z příjemných překvapení loňské sezony - Přemysl Svoboda. Mladý útočník se v červenci zúčastní přípravného kempu a čtyř zápasů ve finském Vierumäki.
Více >