Mládež 01.11.2016
Autor: Martin Stříbrný

Litvínov bude mít zastoupení ve všech krajských výběrech

Výběry Ústeckého kraje pro ročníky 2002, 2003, 2004 a 2005 se sejdou schodně dne 6. listopadu na různých místech. Jedno je ovšem jisté. V každém ročníku bude mít Litvínov své zastoupení!
Ročník 2002

Reprezentanti ročníku 2002 se sejdou v Litvínově. Čeká je zde celodenní program. Nejprve odehrají utkání s jiným krajem, poté je čeká oběd a následně druhé utkání s druhým krajem. Do nominace Martin Noska se vešlo hned sedm hokejistů Litvínova: Baláž Ondřej, Nikl Tomáš, Myšák Jan, Háva Jiří, Jonák Vojtěch, Stehlík Lukáš, Limanovský Prokop. 

Ročník 2003

Tým Radka Šípa se sejde na sraze v nedalekém Chomutově. Zde si společně zatrénuje a odehraje dvě modelová utkání. Na akci byli nominováni: brankář Klika, obránci Kadár a Hocelík a útočníci Vopat, Dej, Slavík a Skuhrovec. 

Ročník 2004

Krajští reprezentanti ročníku 2004 se sejdou na pražské Slavii. Zde odehrají modelové utkání s výběrem Prahy, vše zakončí také společným obědem. Na akci byli z Litvínova nominováni Jakub Šikl a Petr Herkommer. 

Ročník 2005

Krajský výběr pro ročník 2005 se sejde v Opočně. Zde ho čekají dva zápasy s jiným kraji a celou akci zakončí společný oběd. Do sestavy Radka Gogy se vešel z hokejistů Litvínova pouze Ondřej Zetek. 


Žáci dnes

DEVÍTKA: Kdo zastaví černožlutou bouři?

V uplynulém ročníku zakončili základní část bez jediné porážky a na podobný počin to vypadá i letos. Žáci deváté třídy si v dalších dvou utkáních zastříleli a s dvoubodovým náskokem vedou svoji skupinu.
Více >
Žáci včera

SEDMIČKA: Domácí prostředí přineslo prohru se Sokolovem a Ústím

Další dvě kola má za sebou litvínovská sedmička, která chtěla odčinit prohru s regionálním rivalem z Chomutova. V 5. kole čekal černožluté sokolovský Baník, o týden později změřili síly s nedalekým Ústím. Reparát mladé naděje nesložily úspěšně, jelikož oba zápasy prohrály a patří jim průběžné předposlední příčka.
Více >
Žáci včera

PĚTKA: Nabitý víkend ve znamení vyrovnaných stavů

Sezona je v plném proudu, do provozní teploty se dostali také litvínovští páťáci, kteří měli na programu dva zápasy. Nejdříve přivítali Severočeši na svém ledě nedaleký Most, o den později zamířili do Roudnice nad Labem. I přes střelecké hody nedokázali svěřenci Ivo Proroka získat výhru a museli se spokojit s remízou.
Více >
×
Odehrané v 18:30 | Muži
HC Sparta Praha
HC VERVA Litvínov