Mládež 01.11.2016
Autor: Martin Stříbrný

Litvínov bude mít zastoupení ve všech krajských výběrech

Výběry Ústeckého kraje pro ročníky 2002, 2003, 2004 a 2005 se sejdou schodně dne 6. listopadu na různých místech. Jedno je ovšem jisté. V každém ročníku bude mít Litvínov své zastoupení!
Ročník 2002

Reprezentanti ročníku 2002 se sejdou v Litvínově. Čeká je zde celodenní program. Nejprve odehrají utkání s jiným krajem, poté je čeká oběd a následně druhé utkání s druhým krajem. Do nominace Martin Noska se vešlo hned sedm hokejistů Litvínova: Baláž Ondřej, Nikl Tomáš, Myšák Jan, Háva Jiří, Jonák Vojtěch, Stehlík Lukáš, Limanovský Prokop. 

Ročník 2003

Tým Radka Šípa se sejde na sraze v nedalekém Chomutově. Zde si společně zatrénuje a odehraje dvě modelová utkání. Na akci byli nominováni: brankář Klika, obránci Kadár a Hocelík a útočníci Vopat, Dej, Slavík a Skuhrovec. 

Ročník 2004

Krajští reprezentanti ročníku 2004 se sejdou na pražské Slavii. Zde odehrají modelové utkání s výběrem Prahy, vše zakončí také společným obědem. Na akci byli z Litvínova nominováni Jakub Šikl a Petr Herkommer. 

Ročník 2005

Krajský výběr pro ročník 2005 se sejde v Opočně. Zde ho čekají dva zápasy s jiným kraji a celou akci zakončí společný oběd. Do sestavy Radka Gogy se vešel z hokejistů Litvínova pouze Ondřej Zetek. 


Konto našeho srdce před 2 dny

Konto našeho srdce podpořilo spolek Nové háro a pomohlo získat Karolínce paruku z pravých vlasů

Konto našeho srdce opět rozdávalo radost a podpořilo spolek Nové háro. Cílem bylo splnit Karolínce, která podstupuje onkologickou léčbu, přání získat paruku z pravých vlasů.
Více >
Konto našeho srdce před 3 dny

Konto našeho srdce spolu s Jakubem Petružálkem převzali šek od litvínovských veteránů.

Spolek Veteráni Litvínov a Destinační agentura Krušné hory připravili na sobotu 15.6.2019 zahájení turistické sezóny, konal se již IV.ročník srazu veteránů a souběžně probíhal program i na letišti u Braňan.
Více >
Junioři před 3 dny

Juniorka zná rozpis zápasů do další sezony

Od minulého týdne je rozlosována nejvyšší juniorská soutěž, která od nového ročníku ponese název "DHL Juniorská liga akademií". První zápas černožluté čeká ve čtvrtek 5. září na domácím ledě.
Více >