O celé akci jsme vás minulý týden informovali prostřednictvím tiskové zprávy, kterou naleznete ZDE

Nyní je čas na první turnaj, mistrovský ročník litvínovských deváťaků v neděli změří síly s třemi dalšími soupeři. Zápasový program startuje v devět hodin ráno, slavnostní zahájení se bude konat v 10:45 po prvním utkání. Poslední duel začne v 18:30, hned po závěrečném hvizdu bude turnaj oficiálně ukončen.

Zápasy se hrají na 3x patnáct minut. Vítěz získá tři body, v případě remízy získá každé mužstvo po jednom bodu a o jeden bonusový zabojuje v prodloužení, případně nájezdech. Turnaje se mohou zúčasnit hráči ročníku 2005 a mladší, každý z týmů navíc může doplnit kádr talentovanými hokejisty z regionu.

Litvínov je mírným favoritem turnaje, jelikož se může pyšnit titulem pro mistra České republiky z uplynulého ročníku. Svěřenci trenéra Radka Gogy zatím neprohráli ani jeden zápas i v nedávno započaté sezoně. Nečeká je však nic lehkého, zúčastněné týmy patří mezi republikovou špičku. Vkročí černožlutí do série turnajů pravou nohou?