Litvínov v nové sezóně nenabídne fanouškům možnost zakoupit si permanentní vstupenku z důvodu neustále se měnící situace pandemie koronaviru Covid-19. Verva nově zavádí klubovou kartu, která držiteli umožní přednostní nákup vstupenky a mnoho dalších výhod.

Výhody klubové karty:

• možnost přednostního nákupu vstupenky k sezení nebo ke stání dva dny před utkáním (den před zahájením volného prodeje)
  • 25% slevy ze vstupenky
  • 20% slevy ve VervaShopu na vybrané zboží
  • zařazení do slevového programu
  • plakát týmu HC VERVA Litvínov zdarma

Cena klubové karty: 1000,-Kč

Všeobecné obchodní podmínky:

• omezený počet karet
  • prodej klubových karet pro permanentkáře z minulé sezóny (od 7. září do 11. září 2020)
  • volný prodej klubových karet od 14. září 2020
  • klubová karta umožňuje přednostní nákup vstupenky na stání nebo vstupenky na sezení dle volby fanouška
  • prodej bude probíhat on-line na ticketing.hcverva.cz a na pokladnách klubu
  • držitel klubové karty má možnost zakoupit si přednostně vstupenku se slevou 25%, než bude zahájen volný prodej (1 klubová karta = 1 vstupenka na utkání)
  • klubová karta nezaručuje vstup na zimní stadion ani stálé místo na tribuně
  • s ohledem na možná vládní opatření ohledně šíření koronaviru Covid-19 klub negarantuje držitelům klubových karet vstup na všechna domácí utkání základní části či play-off
  • klubová karta = právo na exkluzivní nabídku klubu (vstupenky, zboží, slevový program a ostatní akce klubu)
  • nákupem klubové karty dává její držitel souhlas s užitím osobní údajů GDPR

Prodej klubových karet:

Pro permanentkáře:

• na pokladnách ZS: od pondělí 7. září do pátku 11. září od 10:00 - 12:00 a 15:00 - 17:00
  • online prodej: od pondělí 7. září od 9:00 do neděle 13. září do 23:59

Volný prodej

• na pokladnách ZS: od pondělí 14. září do pátku 18. září od 10:00 - 12:00 a 15:00 - 17:00
  • online prodej: od pondělí 14. září od 9:00 do pátku 18. září do 23:59
V případě vyprodání klubových karet držiteli permanentních vstupenek z minulé sezóny se volný prodej ruší

Proč jste se rozhodli neprodávat permanentní vstupenky, ale zavedli klubové karty?

"Vzhledem k našim fanouškům nebyl tento krok jednoduchý, ale je to logické řešení. V aktuální situaci si nemůžeme dovolit prodávat permanentní vstupenky a riskovat, že někteří z fanoušků, kteří si permanentní vstupenku zakoupí, se vzhledem k vládním nařízením na stadion nedostanou. Alternativou jsou pro nás klubové karty, které umožní všem držitelům přednostní nákup vstupenky na utkání před zahájením volného prodeje a také řadu dalších výhod."

Jak to bude s fanoušky, kteří měli permanentní vstupenky na svá místa řadu let?

"V letošní sezóně jim bohužel vzhledem k vládním omezením nemůžeme místa zaručit. Nemůžeme teď mluvit, co bude v příští sezóně, ale v dlouhodobém plánu máme, že se rezervace na místa převedou ze sezóny 2019/2020 na sezónu 2021/2022. O svá místa by tak naši fanoušci v budoucnu nepřišli, ale hovořit o další sezóně je teď předčasné."

Uvažuje klub, že pokud by se vládní opatření na počet míst úplně uvolnila, že byste během sezóny vrátili předkupní právo na místa loňských držitelům permanentních vstupenek?

"Momentálně nemůžeme říkat: "co kdyby". Aktuální situace je pro všechny složitá a my budeme nadále sledovat vývoj u nás v zemi a na základě toho operativně reagovat."

Co by nastalo, kdyby se opatření během sezóny opět rozšířila a na utkání mohlo třeba jen 500 diváků?

"Držiteli klubové karty negarantujeme vstup na zimní stadion ani konkrétní místo. Pokud by taková opatření nastala, tak bychom do prodeje mohli pustit pouze omezený počet vstupenek a samozřejmě držitelé karet by měli přednostní právo nákupu oproti lidem, kteří si klubovou kartu nezakoupí," říká na závěr marketingový ředitel klubu Jan Klobouček.

V případě dotazů ohledně klubových karet pište na e-mail marketing@hcverva.cz

Ceny vstupenek na sezónu 2020/2021:

Vstupenky na stání: 120 - 200,-Kč
Vstupenky na sezení: 200 - 360,-Kč

V této sezóně budou soupeři rozděleni do cenových kategorií dle atraktivity zápasu. Přesnou specifikaci cenové politiky prodeje vstupenek na utkání zveřejníme v tomto týdnu.