Vzhledem ke zranění brankáře Michaela Petráska klub přistoupil k prozatimní tříměsíční dohodě s brankářem Miroslavem Hanuljakem. “Hledali jsme zkušeného brankáře, který bude krýt záda jedničce týmu Jaroslavu Janusovi, než se uzdraví Michael Petrásek,” vysvětluje generální ředitel klubu Jiří Šlégr.

Statistiky Miroslava Hanuljaka:

Slovenský obránce Ladislav Romančík uspěl na zkoušce v Litvínově. S HC VERVA Litvínov se dohodl na roční smlouvě s následnou opcí klubu. “Ladislav Romančík je urostlý a dobře bruslící defenzivní obránce. Ve svých 22 letech už nastoupil i do seniorské reprezentace Slovenska, reprezentoval i v mládežnických kategoriích. V loňské sezóně nastupoval v nejvyšší slovenské soutěži v první obranné dvojici,” vyzdvihuje přednosti nové akvizice Jiří Šlégr.

Statistiky Ladislava Romančíka: