Tiskové zprávy 17.12.2020
Autor: Tisková zpráva

Litvínov si pojistil juniora Stehlíka. S klubem podepsal víceletý kontrakt

Lukáš Stehlík podepsal s Vervou víceletou smlouvu. Osmnáctiletý útočník je litvínovským odchovancem, který patří v juniorech k rozdílovým hráčům.
Stehlík je talentovaným hráčem litvínovské mládeže. Šikovný forvard několik sezón nastupoval v mládežnických kategoriích po boku Jana Myšáka, který se stal stabilním členem A-týmu již dříve. Talentovaný Stehlík prožil svůj debut v A-týmu v sezóně 2018/2019, kdy naskočil do posledního utkání sezóny v play-out proti Chomutovu. 

V letošním roce nastoupil do osmi zápasů za juniory, ve kterých zaznamenal osm kanadských bodů. Čtyři utkání stihl také v Chance lize za partnerské Litoměřice s bilancí jedné asistence. Stehlík se díky svým výkonům probojoval také do mládežnických výběrů České republiky. „Lukáš si svými výkony v juniorech vybojoval svoji první smlouvu s klubem. Je jen na něm, jak se ukáže v další fázi své kariéry a jestli se dokáže prosadit v seniorském hokeji,“ říká generální ředitel klubu Pavel Hynek.

Konto našeho srdce 24.02.2021

Konto našeho srdce připravuje již třetí "Vlasatý zápas"

Uskuteční se v pátek 5. března 2021 v rámci posledního domácího utkání základní části, ve kterém hostíme České Budějovice.Zápas bude opět spojen s veřejnou sbírkou, tentokrát budeme pomáhat pětileté Matyldě, která podstupuje onkologickou léčbu a přišla o své vlásky. Ve spolupráci se spolkem Nové háro a našimi partnery chceme malé Matyldě pořídit...
Více >
Mládež 12.02.2021

Prohlášení předsedy HC Litvínov Kamila Havelky k aktuální situaci

Vedení sportovního spolku HC Litvínov se vzhledem k pandemii a zrušení soutěží v aktuální sezóně rozhodlo snížit o 50% členské příspěvky pro své členy.
Více >
Mládež 03.02.2021

Útočník Skuhrovec bojuje o nominaci na MS U18, čeká ho další reprezentační kemp

David Skuhrovec se zúčastní dalšího kempu reprezentace do osmnácti let. Litvínovský útočník na něm bude bojovat o nominaci na dubnové mistrovství světa.
Více >