Tiskové zprávy 11.02.2021
Autor: Tisková zpráva

Litvínov uplatnil opci na brankáře Godlu a útočníka Zdráhala

Vedení klubu si pojistilo služby brankáře Denise Godly a útočníka Patrika Zdráhala. Verva uplatnila opce na dvojici hráčů, kterou přivedl litvínovský management před letošní sezónou. Nastupovat tak budou v kádru severočeského klubu i v následujícím ročníku TELH. „Jsou to kluci v nejlepším věku a doufáme, že nás svými výkony budou nadále posouvat dopředu. Vidíme v nich velkou perspektivu a z toho důvodu jsme se rozhodli opce uplatnit,“ říká generální ředitel klubu Pavel Hynek.
Brankář Denis Godla přišel do Litvínova před sezónou z Kladna a stal se základním stavebním kamenem kádru. V letošním ročníku Tipsport extraligy nastoupil do 35 zápasů, ve kterých měl úspěšnost 91,28 % a vychytal čtyři čistá konta. V tomto ohledu patří k nejlepším brankářům v extralize. Svými výkony si řekl o angažmá na severu Čech i v nadcházející sezóně. „Denis je v bráně jistota. Odchytal značnou část zápasů, v řadě z nich byl naším nejlepším hráčem a výrazně nás podržel,“ komentuje uplatnění opce na slovenského brankáře hlavní trenér Vladimír Országh.

Útočník Patrik Zdráhal zamířil do Litvínova s velkými ambicemi. Ty se vítkovickému odchovanci povedlo naplnit a zařadil se k tahounům. Ve 41 zápasech zaznamenal v černožlutém dresu 27 kanadských bodů za 9 gólů a 18 přihrávek, což ho řadí na druhé místo klubového bodování. V prosinci si svými výkony vybojoval pozvánku do národního týmu na ruský Channel One Cup. „U Patrika jsme věděli, že má za sebou nějakou historii. Byl v širší nominaci národního mužstva. Od začátku sezóny udělal určitý pokrok ve své hře. Je to výborný bruslař, který se tlačí do brány. Stále musí pracovat na defenzívě, ale je na dobré cestě. Jsme rádi, že u nás bude pokračovat,“ uzavírá Vladimír Országh.

Konto našeho srdce 28.07.2021

Konto našeho srdce se společností REHA 2015, s.r.o. pomohly malé Kačence z Mostu

Kačenka se narodila v roce 2008 a vlivem předčasného porodu trpí dětskou mozkovou obrnou. Postižené má horní i dolní končetiny a je odkázaná na invalidní vozík. Cena této zdravotní pomůcky převyšuje možnosti maminky samoživitelky, která pobírá pouze příspěvek na péči o dceru Kačenku. Z tohoto důvodu nás paní Barbora požádala o finanční spoluúčast...
Více >
Konto našeho srdce 08.07.2021

VIDEO: Stříhání vlasů pro Nové háro

V letošním roce jsme společně se spolkem Nové Háro a dalšími partnery a osobnostmi uspořádali již třetí ročník "Vlasatého zápasu". Tentokrát jsme pomáhali malé Matyldě z Brna, onkologické pacientce, která si přála mít vlasy i po dobu náročné léčby. Tito pacienti totiž během chemoterapií o své vlastní vlasy přicházejí a jsou vystaveni pohledům...
Více >
Junioři 23.06.2021

Tři pozvánky na první kemp. Kdo vyrazí na soustředění reprezentace do dvaceti let?

V nominaci na první přípravný kemp reprezentační dvacítky figurují tři litvínovští hokejisté. Jde o zadáka Ondřeje Baláže a útočníky Michala Guta s Lukášem Stehlíkem.
Více >