Skuhrovcův rok stejně jako u většiny jeho vrstevníků výrazně ovlivnila koronavirová pandemie. Poslední ostrý duel za litvínovskou juniorku odehrál talentovaný forvard 11. října, od té doby se zápasového vytížení příliš nedočkal.

Během posledních měsíců se připravoval alespoň s reprezentační osmnáctkou, zároveň se zapojil do litoměřického produktu Dukla. Skuhrovec zatím přežil všechny škrty trenéra kategorie U18 Jakuba Petra a v tuto chvíli je součástí kádru, který by měl odletět na šampionát do Spojených států amerických.

Nominační tisková konference je na programu v pátek od 14 hodin.

V nejstarší mládežnické kategorii za sebou má druhý přípravný kemp trojice litvínovských hokejistů. Baláž, Háva i Stehlík v uplynulém ročníku nastupovali za prvoligové Litoměřice a a jejich výkony zaujaly také reprezentační kouče.

Všichni čtyři zástupci chemiků se střetli ve třech modelových utkáních, které proti sobě osmnáctka s dvacítkou odehrály v rozmezí 3. až 7. dubna. Starší kategorii nyní ještě čeká přátelský dvojzápas proti výběru Slovenska.