Poslední zápas před Štědrým dnem hostil Litvínov na svém ledě soupeře ze Zlína. Že to bude velmi vyrovnané utkání napovídalo postavení obou týmů v extraligové tabulce. Po většinu zápasu mohli diváci sledovat vyrovnaný stav utkání, gól od chemiků na 4:3 vše zlomil! Klíčová dnes byla především druhá formace Litvínova. Trefil se z trestného střílení František Lukeš, svůj sedmý gól vsítil do branky Viktor Hübl a Lukáš Válek se blýskl dvěmi góly a jednou asistencí! Spolupráci s matadory Lukešem a Hüblem Válek hodnotí s úsměvem: "Kluci mi říkají co mám dělat, já se tam tak nějak toulám a oni mi hezky nahrávají. Jsou to hokejisté jako víno, já jsem na to pravé křídlo k nim tak nějak zapadl a padá nám to tam, to je hlavní!"