Mládež 23.01.2015
Autor: Martin Stříbrný

MČR Krajů II.: Vacín a Svoboda přispěli svými góly k dalším výhrám Ústeckého kraje!

Další výhry, další body a obrovský úspěch na dosah! Tak by se dala pospat skvělá jízda Ústeckého kraje, který po včerejších dvou výhrách dokázal nasbírat plný počet bodů i dnes a mílovými kroky míří do bojů o medaile!

3. zápas: Ústecký kraj – Hlavní město Praha 4:3 (2:1, 2:2, 0:0)

Nejlepší zápas hráčů Litvínova na turnaji a velké vítězství Ústeckého kraje. Jeho dnešní soupeř byl přímím konkurentem v boji o první místo, neboť i on dokázal včera nasbírat plný počet bodů. Hned první gól Ústeckého kraje zařídili mladí Chemici, když Svoboda našel Lukáše Vacína, který propálil Hamalčíka. Ještě v první třetině se stihl prosadit Přemek Svoboda, který využil skvělé přihrávky Lukáše Vacína (v zápase 1+1). Třetí bod v zápase při brance na 3:2 pro hráče Ústeckého kraje si připsal Přemysl Svoboda (v zápase 2+1). U jeho gólu si připsal asistenci další hráč Litvínova Patrik Pech (v zápase 0+1)

Branky a nahrávky: 5. Vacín (Svoboda), 15. Svoboda (Vacín, Štochl), 24. Svoboda (Štochl, Pech), 27. Lauko (Koblížek, Záruba) – 5. Pšenička (Prymula), 17. Pavel (Dani), 28. Dani. Vyloučení: 2:6. Využití 1:2. V oslabení 0:0.

Ústecký kraj: Běhula (Skokan) – Štochl, Mareš, Štěpánek, záruba, Zirtoni, Seeman, Jarý, Zeman – Svoboda, Vacín, Pech – Gunter, Koblížek, Veselý – Breczko, Jaroš, Lauko – Jindra, Čermák, Rubeč. Trenéři: Šíp, Štěpánek.

Hlavní město Praha: Hamalčík (Pánek) – Antoš, Holý, Procházka, Zderanička, Haš, Macek, Mysliveček, Lytvynov – Čech, Pavel, Sklenář – Arnošt, Pšenička, Pika – Dani, Prymula, Klapka, Všetečka, Brož, Vaniš. Trenéři: Novák, Kročák.

4. zápas: Zlínský kraj – Ústecký kraj (0:0, 0:0, 0:4)

Podobně jako v prvním dni, tak i dnes si Ústecký kraj po první těsné výhře připsal vysokou výhru, tentokrát 4:0. O vysokém vítězství rozhodla fantastická třetí třetina, kterou hráči Ústeckého kraje vyhráli rozdílem čtyř branek a zajistili si tak další dva body. Jako jediný z hráčů Litvínova se do děje utkání zapsal Přemek Svoboda (v zápase 1+0), který svým gólem v závěru utkání upravil stav utkání na rozdíl čtyř branek. 

Branky a nahrávky: 35. Gunter (Breczko), 36. Koblížek, 40. Breczko (Záruba), 45. Svoboda (Štěpánek, Štochl). Vyloučení: 3:3. Využití 0:1. V oslabení 0:0.

Zlínský kraj: Kořének (Kubík): Mikulenčák, Ondračka, Kowalczyk, Dřímal, Hamrlík, Janošek, Kristek – Paťava, Paroušek, Půček – Pröschl, Klímek, Zmeškal – Fajkus, Dobiáš, Hradil – Kadlic, Světlík, Sedlák. Trenéři: Valášek, Weintritt.

Ústecký kraj: Běhula (Skokan) – Štochl, Mareš, Štěpánek, záruba, Zirtoni, Seeman, Jarý, Zeman – Svoboda, Vacín, Pech – Gunter, Koblížek, Veselý – Breczko, Jaroš, Lauko – Jindra, Čermák, Rubeč. Trenéři: Šíp, Štěpánek.

Konto našeho srdce 14.05.2020

Konto našeho srdce opět pomohlo mostecké nemocnici

Dnes jsme předali za klub HC VERVA Litvínov ochranné pomůcky pro mostecké lékaře. Dar převzal primář MUDr. Miroslav Peleška spolu s hlavní sestrou Mgr. Šárkou Gregušovou.
Více >
Rozhovory - Žáci 10.05.2020

Holčák: Nemůžu se dočkat, až zase vlezu do bruslí. Jaký je jeho hokejový cíl?

Do dorostu se od nové sezony posune velmi silný ročník 2005, který ve své kategorii dosud neměl konkurenci. Jedním z jeho důležitých článků je útočník Tomáš Holčák. Jak se na přechod těší a jak hodnotí uplynulý ročník?
Více >
Konto našeho srdce 06.05.2020

Konto našeho srdce spolu se spolkem Nové háro pomohly malé Emmičce

Paruku z pravých vlasů předala předsedkyně spolku Nové háro Lucie Staňková čtyřleté Emmičce Benešové. Malou pacientku trápí vzácný druh nezhoubného nádoru mozku a centrální nervové soustavy.
Více >