3. zápas: Ústecký kraj – Hlavní město Praha 4:3 (2:1, 2:2, 0:0)

Nejlepší zápas hráčů Litvínova na turnaji a velké vítězství Ústeckého kraje. Jeho dnešní soupeř byl přímím konkurentem v boji o první místo, neboť i on dokázal včera nasbírat plný počet bodů. Hned první gól Ústeckého kraje zařídili mladí Chemici, když Svoboda našel Lukáše Vacína, který propálil Hamalčíka. Ještě v první třetině se stihl prosadit Přemek Svoboda, který využil skvělé přihrávky Lukáše Vacína (v zápase 1+1). Třetí bod v zápase při brance na 3:2 pro hráče Ústeckého kraje si připsal Přemysl Svoboda (v zápase 2+1). U jeho gólu si připsal asistenci další hráč Litvínova Patrik Pech (v zápase 0+1)

Branky a nahrávky: 5. Vacín (Svoboda), 15. Svoboda (Vacín, Štochl), 24. Svoboda (Štochl, Pech), 27. Lauko (Koblížek, Záruba) – 5. Pšenička (Prymula), 17. Pavel (Dani), 28. Dani. Vyloučení: 2:6. Využití 1:2. V oslabení 0:0.

Ústecký kraj: Běhula (Skokan) – Štochl, Mareš, Štěpánek, záruba, Zirtoni, Seeman, Jarý, Zeman – Svoboda, Vacín, Pech – Gunter, Koblížek, Veselý – Breczko, Jaroš, Lauko – Jindra, Čermák, Rubeč. Trenéři: Šíp, Štěpánek.

Hlavní město Praha: Hamalčík (Pánek) – Antoš, Holý, Procházka, Zderanička, Haš, Macek, Mysliveček, Lytvynov – Čech, Pavel, Sklenář – Arnošt, Pšenička, Pika – Dani, Prymula, Klapka, Všetečka, Brož, Vaniš. Trenéři: Novák, Kročák.

4. zápas: Zlínský kraj – Ústecký kraj (0:0, 0:0, 0:4)

Podobně jako v prvním dni, tak i dnes si Ústecký kraj po první těsné výhře připsal vysokou výhru, tentokrát 4:0. O vysokém vítězství rozhodla fantastická třetí třetina, kterou hráči Ústeckého kraje vyhráli rozdílem čtyř branek a zajistili si tak další dva body. Jako jediný z hráčů Litvínova se do děje utkání zapsal Přemek Svoboda (v zápase 1+0), který svým gólem v závěru utkání upravil stav utkání na rozdíl čtyř branek.

Branky a nahrávky: 35. Gunter (Breczko), 36. Koblížek, 40. Breczko (Záruba), 45. Svoboda (Štěpánek, Štochl). Vyloučení: 3:3. Využití 0:1. V oslabení 0:0.

Zlínský kraj: Kořének (Kubík): Mikulenčák, Ondračka, Kowalczyk, Dřímal, Hamrlík, Janošek, Kristek – Paťava, Paroušek, Půček – Pröschl, Klímek, Zmeškal – Fajkus, Dobiáš, Hradil – Kadlic, Světlík, Sedlák. Trenéři: Valášek, Weintritt.