Mládež 28.02.2015
Autor: Martin Stříbrný

MMČR výběrů krajů (U14): Druhý, nepovedený den turnaje nepřinesl Ústeckému kraji ani bod

Druhý den se Ústeckém výběru vůbec nepovedl, když prohrál oba zápasy a pravděpodobně si tak zavřel dveře do finále, které se koná 10. dubna v Jihlavě. U všech tří gólů, které tento výběr v tomto dni vstřelil, byli hráči Litvínova.

3. Zápas: Hlavní město Praha – Ústecký kraj 2:1 (0:1, 0:0, 2:0)

Druhé utkání nebylo ze strany Ústeckého kraje vůbec povedené, když poprvé v turnaji vyšel bodově naprázdno a zkomplikoval si boj o první místo. Ve třetím zápase podlehl silnému výběru Prahy 2:1. U jediného gólu Ústeckého kraje byl litvínovský obránce David Jindra, který se na gólu podílel asistencí. 

Branky a nahrávky: 33. Najman (Vitouch), 41. Čížek – 8. Prokop (Jindra)

Hlavní město Praha: Pařík (Škorpík) – Klikorka, Bureš, Mareček, Haš, Najman, Kumpošt, Vokurka, Šiller – Przymula, janča, Pinkas, Havrda, Vlček, Pšenička, Vitouch, Najman, Richter, Křenek, Duchan, Čížek.

Ústecký kraj: Prokeš (Svoboda) – Černohorský, Ferbas, Herles, Kastner, Psar, Titlbach, Kitzberger – Rubeš, Tůma, Prokop, Šarlinger, Myšák, Jindra, Kysela, Puczek, Bartoš, Jouda.

4. Zápas: Ústecký kraj – Plzeňský kraj 2:5 (0:1, 1:2, 1,2)

Druhý den turnaje byl pro Ústecký výběr ještě horší navečer, jelikož podlehli i ve druhém zápase dne. Tento zápas pravděpodobně rozhodl o tom, že si hráči Ústeckého výběru nezahrají superfinále, které se koná 10. dubna v Jihlavě. U obou gólu Ústeckého kraje byli hráči Litvínova, konkrétně Jan Myšák a Jakub Šarlinger, když si oba připsal po jedné asistenci. 

Branky a nahrávky: 16. Psar (Myšák), 33. Jouza (Šarlinger, Rubeš) – 6. Malát (Reisnecker, Princl), 23. Princl (Malát), 27. Malát (Lang), 34. Lang (Přikryl), 41. Přikryl (Vágner)

Ústecký kraj: Svoboda (Prokeš) – Černohorský, Ferbas, Herles, Kastner, Psar, Titlbach, Kitzberger – Tůma, Prokop, Šarlinger, Myšák, Jindra, Kysela, Puczek, Bartoš

Plzeňský kraj: Bruk (Bielecký) – Houdek, Hrdnička, Váchal, Hosnédl, Karbulka, Krhounek, Matějček, Jarošík – Balín, Lang, Malát, Reisnecker, Rohla, Princl, Staněk, Šebo, Vágner, Kolář, Přikryl
Zápasy - Junioři před 2 dny

Neúspěšný výjezd do hlavního města, junioři prohráli se Spartou 3:5

P r a h a - Černožlutá juniorka si dnešním zápasem zřejmě zavřela dveře do vyřazovací části DHL Superpoháru. Sparta dala chemikům lekci z produktivity, po celou dobu vedla a nakonec zaslouženě zvítězila. Po čtvrté porážce z posledních pěti klání tak litvínovská naděje na postup existuje už jen v teoretické rovině.
Více >
Zápasy - Dorost před 2 dny

Nejtěsnější možný výsledek! Dorost podlehl Vítkovicím 0:1

L i t v í n o v - Typicky fotbalovým výsledkem dopadl dnešní zápas dorostu proti Vítkovicím. O vítězi rozhodl v první třetině z přesilové hry Vřeský. Litvínovu se nepovedlo využít ani jednu z pěti přesilových her, které mu vítkovičtí darovali. Na obou stranách předvedli skvělý výkon brankáři.
Více >
Žáci před 2 dny

DEVÍTKA: Další demolice Ústí a první klopýtnutí

Litvínovská devátá třída se pomalu blíží k závěru své skupiny a my vám po dalších dvou zápasech přinášíme mládežnický přehled. Černožlutí si minulý týden jasně poradili s ústeckým Slovanem, tento víkend ale přišla první porážka na půdě Kladna. Nutno podotknout, že chemici jsou stále s velkým náskokem na čele tabulky.
Více >