Kanada - Česko 3:1 (2:0, 1:0, 0:1)

Branky a nahrávky: 18. Howden (Fabro, Shaw), 19. Quenneville (Jost, Fabbro), 26. Howden (Shaw) – 43. Zadina (Hájek)

Kanada: Fitzpatrick (Skinner) – Chychrun, Fabbro, Stanley, Hague, Phillips, Quenneville, Hall – Kyrou, Jost, Bitten – Malenstyn, McLeod, Laberge – Shaw, Howden, Morrison – Comtois, Tippett.

Česko: Kořenář (Groh) – Hájek, Doudera, Budík, Vála, Kvasnička, Kachyňa, Sirota, Novák – Zadina, Reichel, Pavlík – Kantner, Najman, Kousal – Havelka, Kodýtek, Zachar – Kurovský, Karafiát, Bělohorský.

Rozhodčí: Baluška (SVK), Pajula (FIN) – Goljak (BLR), Sysujev (RUS)

Momenty litvínovských reprezentantů v utkání s Finskem:

10. minuta - Po individuální akci Kristiana Reichla a následné střele se k odraženému kotouči dostal Pavlík. Jenže ve vyložené situaci selhal, když trefil pouze plastron Fitzpatricka. Následný rychlý protiútok Kanaďanů zastavil další hráč Litvínova Martin Havelka lehnutím do přihrávky a následnou přihrávkou rukou na Zachara do bezpečí!

20. minuta - Na samém konci třetiny ukázal Martin Havelka svůj styl hokeje, když se po mírné pošťuchovačce s Comtoisem stěhoval na trestnou lavici za hrubost. V následné hře čtyři na čtyři branka nepadla a pokračovalo se tak za bezbrankového stavu.

27. minuta - Martin Havelka si za bránou Fitzpatricka odstavil protihráče tělem, uvolnil se a předložil kotouč před bránu pro Kodýtka. Ten ovšem nebyl dostatečně pohotový, aby kotouč procpal za záda brankáře Kanady a bylo po šanci.

43. minuta - Přesilová hra pro českou osmnáctku a snížení na 1:3! Reichlova první přesilovková formace se usadila v útočném pásmu. Libor Hájek poslal kotouč na bránu, kde ho zpod betonu vyšťoural Filip Zadina a svižnou ranou po ledě pod lapačku Fitzpatrcika snížil na rozdíl dvou branek!