Po třetím prohraném utkání v důležitém boji o předkolo play-off vládne v Litvínově negativní energie. Jako impuls mužstvu do závěrečných bojů má pomoci odchod hlavního trenéra Milana Razýma. Avšak v dnešním zápase ještě pod vedením Milana Razýma chemici opět padli. Vzdálily se tak naděje na možné play-off. Stále to ale není nemožné. Litvínov ztrácí pouhé tři body na pražskou Spartu, ač ta má o zápas méně. Dnešní utkání navíc přineslo tři branky od borců v černožlutých dresech. "Musíme se rvát o každé tři body do konce základní části. Věřit v to, že soupeř klopýtne. Máme ještě pořád šanci získat desítku a urvat to tam. Zbývají čtyři zápasy, dvanáct bodů ve hře. Uděláme pro to všechno," odhodlaně říká v rozhovoru litvínovský útočník Jakub Petružálek.