Nedělní zápas nezačal vůbec dobře, protože chemici prohrávali po první třetině už 0:3. Potupnou nulu z výsledkové tabule vymazal dělovkou Hrbas. Drama v závěru se však nekonalo, protože třígólový náskok vrátil hostům Hlava. Během posledních minut snížil vedení Fronk, ale Kladno odpovědělo trefou do prázdné brány.

Rozhodla první třetina o osudu zápasu?

Co měli, to dali. Hráli jsme špatně, k tomu nemám co dodat.

Jakým způsobem jste řešili výsledek bezprostředně po zápase?

Hodnotili jsme to samozřejmě negativně. Říkáme si různé instrukce, ty však zůstávají v šatně a na ledě je neděláme. Vypouštíme souboje, máme šance, ale nedáváme z nich góly. Soupeř má příležitost a okamžitě skóruje. Střídačka se potom sesype a veze se to. Nepomáhají tomu ani fanoušci, na druhou stranu se jim nemůžeme divit, když předvádíme takové výkony.

Kladno se postupně dotahuje na Litvínov, berete to jako ohrožení?

Musíme se koukat na sebe, máme náskok devět bodů. Když se budeme soustředit na náš výkon, tak skončíme před nimi.

Po kolapsu se Zlínem asi málokdo čekal podobné pokračování proti Kladnu. Kde byl problém?

Nevím, měli tři šance a dali z nich tři góly. Takový vstup do utkání prostě nepomůže.