Co podle vás rozhodlo zápas?

Tak především už nebylo dobré, když jsme prohrávali 3:0. Pak jsme se vrátili do zápasu a asi rozhodl ten gól na konci druhé třetiny. Pak jsme ještě mohli dát nějaké góly, ale dostali jsme jich bohužel víc my.

Byl klíčový ten neuznaný gól na 4:3 a následně půl minuty na to jste inkasovali?

Tak určitě, mohlo to být 4:3 a místo toho je to 5:2. Já jsem to tam namazal, takže to zamrzí. Chtěli jsme tady dnes vyhrát.

Vy jste už zmínil ten gól na 5:2, jak se to tam seběhlo?

Měli jsme domluvený po buly nějaký signál. Pak mě ale vytlačil do bekhendu, já jsem to tam chtěl dát zpátky, jenže on to nějak chytil a já jsem ho už nestihl dobruslit. Prostě to byla moje chyba.

Litvínovská naděje na předkolo stále žije, byť už jen velmi malá. Co to pro vás znamená?

My se snažíme zápas od zápasu. Musíme následující zápasy vyhrát a uvidíme.

Jaké jsou pocity po zápase?

Ještě nějaká šance je, takže my to určitě budeme zkoušet až do konce. Jsme ale zklamaní, co vám mám k tomu říct.

Já jsem čekal že po minulém zápase nastoupíte aktivněji do zápasu, ale byla to spíše Sparta.

Já si myslím, že to dnes bylo o prvním gólu. Kdybychom ho dali my, tak jsou pod tlakem zase oni. Chtěli jsme tady hrát stejně jako s Libercem, ale bohužel.

Můžeš nějak říct, jaké jsou podle tebe důvody proč to v Litvínově neklape?

Nevím, jsem tu chvíli. Kdyby to kluci věděli, tak to změní. Takže opravdu nevím přesně, proč to nešlo. Ale určitě je to tým kvalitní a není na jedenácté místo.