Co podle vás dnes rozhodlo?

"Tak toho je určitě více. My jsme sem přijeli s tím, že chceme urvat body. Naše zápasy jsou totiž jako na houpačce, jednou dobré a jednou špatné. Nepřistoupili jsme k tomu jak by se očekávalo s takovým týmem ze špičky tabulky. No a vyučili nás v produktivitě."

Cítíte z toho dlouhodobější frustraci? Protože proti Třinci máte devátou prohru v řadě.

"Né nadarmo jsou takto vysoko v tabulce. Jsou to výborní hráči, je vidět, že si to při rozehrávce dávají do hole. Rychle se dostávají do středního pásma a umějí skvěle kombinovat a dát gól."

Takže Vy nebo váš tým necítíte k Třinci něco, kvůli čemu by vám to prostě nešlo?

"Tak takhle se na to asi nedíváme. Prostě jdeme ke každému zápasu s tím, že ho chceme vyhrát. Určitě si neřekneme hele to je Třince, to je ztracené. To opravdu ne.”

Nebyla škoda té druhé třetiny? Tam jste získali půdu pod nohama.

"Přesně tak. Tam se nám podařilo snížit. Vždy když dáme gól, tak tým ožije. Jenže jsme bohužel ke konci druhé třetiny inkasovali gól na 3:1 a už jsme se nedokázali vzchopit."

Ta nešťastná srážka s Werekem, co se tam stalo? Nevěděli jste o sobě?

"Já o něm nevěděl. Jel jsem pozadu a chtěl akorát tečovat puk do třetiny. Dostal jsem do spánku z druhé strany, ale to se prostě v hokeji stává."