Po předchozích utkáních jste mluvili o tom, že máte během zápasů takové výpadky. Čím si vysvětlujete dnešní kolaps ve třetí třetině?

Přišlo mi, že výpadek přišel v okamžiku, kdy dostaneme gól. Naše hra se úplně sesype a pak chceme dohonit něco, co už nejde. Nevím, jak si to vyložit. Stává se nám to každý zápas.

Jakou roli sehrál tlak?

Nejsme v situaci, kdy by nám to lepilo. Je to přesně naopak. My si to uvědomujeme a snažíme se to hrát co nejjednodušeji. Dostaneme se do vedení, ale asi nám to není svaté. Sesypeme se jako domeček z karet.

Opět nezafungovaly přesilovky, dokonce jste dostali gól v oslabení. Co za špatnou hrou v početní výhodě stojí?

Určitě bych přesilovky zjednodušil. Hodil bych to na modrou, vystřelil a šel ve třech do brány. Jiná cesta než přes jednoduchost nevede.

Byl to pro vás zápas blbec? Například Richard Jarůšek v gólové šanci zlomil hůl.

Všechno jde proti nám. Nemáme štěstí, nehrajeme dobře. Musíme začít u jednoduchých věcí a doufat, že se to zlomí a otočí.

Jak jste vnímal pískot tribun?

Je to nepříjemné, ale nemůžeme se divit. Hra není dobrá, já lidi chápu. Mají právo dát to najevo.