Jsou to útočníci Rostislav Martynek, Robin Hanzl a Lukáš Válek, dále obránce Filip Pavlík a brankář Jakub Soukup.

33-letý Rostislav Martynek by tak měl ve žlutočerném klubu odehrát již pátou sezónu.

Napadlo by vás to, když jste do klubu v roce 2012 přicházel?
„To možná ne... Utíká to. Já ale nejsem ten typ, který by chtěl měnit klub po jedné dvou sezónách. Šel jsem sem s myšlenkou zůstat déle, strávit tady delší část své kariéry.“

Jste v Litvínově spokojený?
„Určitě. Já jsem teď ani svou budoucnost nijak neřešil, i když mi končí smlouva. Čekal jsem na to, jak se klub vyjádří. Jsem rád, že to takhle dopadlo. Nechtěl bych tady taky skončit po téhle sezóně, myslím si, že mužstvo má na víc. Když odejít, tak po sezóně, která bude lepší, než ta letošní. I z tohoto hlediska jsem rád, že byla opce uplatněna.“
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
27-letý Robin Hanzl debutoval v Litvínově ještě o pár měsíců dříve, již 5. prosince 2010. Letos prožívá bodově svou nejlepší sezónu.

Co pro vás uplatněná opce znamená?
„Pro mě to celkem nebylo něco nového nebo překvapivého, ve smlouvě mám nějaké podmínky, které byly naplněny jak z mé strany, tak ze strany klubu. Takže nás čeká minimálně jedna další společná sezóna. Jsem rád, že se mnou klub počítá.
Co bude potom? Nechci předbíhat, bude asi dost záležet právě na tom dalším roce. Ale jsem tu spokojený, uvidíme.“