Oba hokejisté, kteří už před časem v Litvínově trénovali a odehráli přípravný zápas se Slavií 3. srpna, budou působit v HC VERVA.
Dohodli se na ročních smlouvách s dvouletou opcí.
Na zkoušku s litvínovským týmem v těchto dnech trénuje také slovenský útočník Richard Rapáč.

Rostislav Martynek, * 10. 10. 1982, útočník, 173/77
Jako junior působil v Třinci kde v sezóně 2002/2003 poprvé okusil nejvyšší soutěž.
Po letech ve slezském klubu zamířil v roce 2010 do Českých Budějovic, kde strávil poslední dvě sezóny.
V 88 zápasech na jihu Čech zaznamenal 17 branek a 20 asistencí.

Roman Pšurný, * 23. 2. 1986, útočník, 186/86
Zlínský odchovanec Roman Pšurný působil naposledy též v HC Mountfield, kde odehrál celou minulou sezónu (52 utkání). Bývalý juniorský reprezentant debutoval v extralize ve Zlíně, v nejvyšší soutěži působil také v Mladé Boleslavi. V první lize oblékalo úspěšnější z dvojčat Pšurných (bratr Michal) dresy Třebíče, Prostějova a Ústí nad Labem, kde se prosadil nejvýrazněji. V zámoří působil ve WHL (Medicine Hat Tigers).

Foto: hokejcb.cz
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Richard Rapáč, * 28. 7. 1987, útočník, 185/86
V minulé sezóně hrál v Popradu, v 50 utkáních zde zaznamenal 50 kanadských bodů za 22 branek a 28 asistencí.
Působil v juniorce Zlína, dále v zámoří (WHL). V české extralize se krátce objevil v dresu Liberce.

Všichni tři se představí už v utkání v Chomutově.