Mládež 01.05.2018
Autor: Klára Červená

Měli jsme slabý ročník, říká Radek Goga

Sezona pro ně nezačala šťastně, pak ale přišel zlom, který vyvrcholil vítězstvím na turnaji v Rosenheimu. Čím byl obrat způsobený? A kdo z týmu má šanci se prosadit? Uplynulou sezonu osmé třídy zhodnotil trenér Radek Goga.

Do první půlky sezony vstoupila osmá třída špatnou nohou, druhá polovina už se ale nesla ve znamení rapidního obratu. V tabulce nakonec obsadila pátou pozici a třešničkou na dortu se stal vyhraný turnaj v německém Rosenheimu. Měli jsme slabší začátek, skoro nic se nám nepovedlo, připustil trenér osmé třídy Radek Goga. Ke konci soutěže se ale hra i zápasy začaly zlepšovat. Závěr byl dobrý, přehrávali jsme i silnější soupeře a byl vidět herní pokrok, dodal.

Koncem listopadu mužstvo konečně chytilo vítěznou vlnu. Každý rok přijdou noví kluci, a my je musíme odhadnout. Letos jsme měli početně slabý ročník a týmu chvilku trvalo, než se sehrál. U dětí je to těžké, některé vyspějí dřív a jiné později, shrnul Goga.

Velmi dobrý výkon letos předvedli Jakub Šikl, David Habětín a David Hauptvogel. Ti kluci patří mezi šikovnější hokejisty, které v týmu máme. Teď už je jen na nich, zda se dokážou prosadit v dorostu. Bohužel bychom v týmu takových hráčů potřebovali víc, míní Goga. Nicméně ještě jedno jméno určitě stojí za zmínku. Ročník má velkou oporu v brankáři Petru Herkommerovi, který bude pro dorost příslibem, uzavřel trenér.

 

 

Rozhovory - Žáci 27.05.2020

Maštalířský: Radši mám nahrávku než gól. Jaký má hokejový cíl?

Nejproduktivnější hráč ústecké skupiny v soutěži devátých tříd? Matěj Maštalířský. Čtrnáctiletý útočník v uplynulém ročníku bodově řádil a od nadcházející sezony bude bojovat o místo v sestavě litvínovského dorostu.
Více >
Konto našeho srdce 14.05.2020

Konto našeho srdce opět pomohlo mostecké nemocnici

Dnes jsme předali za klub HC VERVA Litvínov ochranné pomůcky pro mostecké lékaře. Dar převzal primář MUDr. Miroslav Peleška spolu s hlavní sestrou Mgr. Šárkou Gregušovou.
Více >
Rozhovory - Žáci 10.05.2020

Holčák: Nemůžu se dočkat, až zase vlezu do bruslí. Jaký je jeho hokejový cíl?

Do dorostu se od nové sezony posune velmi silný ročník 2005, který ve své kategorii dosud neměl konkurenci. Jedním z jeho důležitých článků je útočník Tomáš Holčák. Jak se na přechod těší a jak hodnotí uplynulý ročník?
Více >