Litvínovští po většinu utkání tahali za kratší konec. Vary lépe bruslily a Verva se těžko dostávala do šancí. "Dvě třetiny to od nás bylo špatné. Chyběl nám pohyb, který jsme měli v předchozích utkáních. Vary lépe bruslily a my jsme potřebovali dát nějaký gól. Petry pak dal krásný gól, vycítili jsme šanci a jsme dnes rádi za dva body," říkal po utkání Viktor Hübl.

Po skvělé třetí třetině, kdy Verva dokázala smazat dvougólové manko rozhodl prodloužení právě litvínovský matador v samostatném úniku střelou mezi betony karlovarského brankáře. "Vyhráli jsme čtyři zápasy, je větší pohoda a tým cítí, že může otočit nebo srovnat i takto vyvíjející se zápas. Nemuselo by to platit pořád, chce to hrát od začátku do konce, a ne jen poslední třetinu,"uzavírá litvínovský útočník.

Celý rozhovor: