Klub 20.06.2022
Autor: Redakce, foto: J. Pavlíková

Město Litvínov poděkovalo hráčům, trenérům i mládežníkům za reprezentaci města

Viktor Hübl s Františkem Lukešem, Kristian Reichel, Josef Beránek starší, Zdeněk Orct, mládežníci z osmé třídy a Viktorie Hüblová za oddíl krasobruslení obdrželi pamětní listy za reprezentaci města.

Útočníci Viktor Hübl s Františkem Lukešem po dlouhých letech nebudou pokračovat v litvínovském dresu. Oba hráči se stali legendami klubu a město Litvínov jim poděkovalo pamětními listy za vynikající reprezentaci města. Před měsícem oslavil životní jubileum, své osmdesáté narozeniny, někdejší litvínovský hráč a trenér Josef Beránek starší, který od města také obdržel pamětní list. Poděkování se dočkal i bronzový trenér brankářů národního týmu Zdeněk Orct, který letos přispěl k prolomení dlouhého desetiletého čekání na cenný kov na mistrovství světa. Další poděkování mířilo hráčům a trenérům výběru osmé třídy, který uspěl na mezinárodním turnaji v Zell am See. Pamětní list obdržela i dcera Viktora Hübla Viktorie, která reprezentuje HC Litvínov v oddílu krasobruslení. Zástupci města tímto slavnostním aktem poděkovali všem za dosažené úspěchy či jubilea a vzornou reprezentaci města Litvínova. 

Fotogalerie

Konto našeho srdce 19.05.2022

Hokejisté Litvínova podpoří Run and Help v Teplicích

Litvínovští hokejisté opět podpoří charitativní projekt Run and Help. Hráči Vervy se do této akce zapojili již v minulosti. Letos charitativní běh na teplických Stínadlech poběží útočníci Matěj Chalupa s Martinem Havelkou a brankář Denis Godla. Zapojit se můžete i vy!
Více >
Žáci 24.04.2022

Litvínovský výběr ročníků 2007-2008 ovládl mezinárodní turnaj v Zell Am See

Litvínovští zástupci ročníků 2007-2008 odcestovali do rakouského Zell Am See na mezinárodní turnaj "World Tournament 2022" a vedli si parádně. Mladí hokejisté se probojovali až do finále turnaje, kde porazili finský výběr TNC Hockey 4:3 po samostaných nájezdech a slaví zisk zlatých medailí.
Více >
Žáci 21.04.2022

Osmáci přebrali medaile a pohár za přeborníka Ústeckého kraje

Osmá třída prožila výborný ročník. Po vítězství v základní skupině vyhrála i následnou nadstavbu a slaví tak vítězství v Ústeckém kraji.
Více >