A-tým 03.04.2008
Autor: Redakce

Mezinárodní turnaj 9. tříd (tabulka, výsledky, fota)

O víkendu pořádal HC Litvínov, o.s. na Zimním stadiónu Ivana Hlinky další ze série mládežnických turnajů. Tentokrát jím byl tradiční mezinárodní turnaj 9. tříd. Zúčastnily se ho tři slovenské týmy: MŠHK Prievidza, HK-36 Skalica a HK 99 Ružinov Bratislava. Dále se v turnaji představila HC Sareza Ostrava a dva domácí týmy: Litvínov-bílí a Litvínov-černí. Partnerem turnaje bylo Město Litvínov.Hrálo se systémem každý s každým od pátečního rána do nedělního odpoledne, systém každý s každým. V případě nerozhodného výsledku následovaly samostatné nájezdy. Turnaj byl zahájen slavnostním nástupem, při kterém účastníky přivítali místostarosta města Litvínova Martin Klika a generální manažer HC Litvínov Mgr. Václav Hořejší. V neděli proběhlo slavnostní zakončení, byly vyhlášeny nejlepší týmy i jednotlivci. Vítězem turnaje se stala Skalica, litvínovské výběry obsadily čtvrté a páté místo.Sponzoři turnaje: Město Litvínov, BUFIJO s. r. o. Most, restaurace Automat (p. Bergman), restaurace Podloubí (p. Klimo), HC Litvínov, a.s., Autoškola Bittner, p. Juppa, Hotel Loučky (p. Stříbrný), firma Malý, HC Litvínov, o.s., AUTO PLUS Most, RAPRINT s. r. o. Most., Miroslav Zrůst - Izolace Ústí nad Labem. 
O víkendu pořádal HC Litvínov, o.s. na Zimním stadiónu Ivana Hlinky další ze série mládežnických turnajů. Tentokrát jím byl tradiční mezinárodní turnaj 9. tříd.

Zúčastnily se ho tři slovenské týmy: MŠHK Prievidza, HK-36 Skalica a HK 99 Ružinov Bratislava. Dále se v turnaji představila HC Sareza Ostrava a dva domácí týmy: Litvínov-bílí a Litvínov-černí.
Partnerem turnaje bylo Město Litvínov.

Hrálo se systémem každý s každým od pátečního rána do nedělního odpoledne. V případě nerozhodného výsledku následovaly samostatné nájezdy.

Turnaj byl zahájen slavnostním nástupem, při kterém účastníky přivítali místostarosta města Litvínova Martin Klika a generální manažer HC Litvínov Mgr. Václav Hořejší. V neděli proběhlo slavnostní zakončení, při kterém byly vyhlášeny nejlepší týmy i jednotlivci. Ceny předávali 1. místostarosta města Litvínova Martin Klika, Jiří Bubla, Robert Reichel a Jiří Šlégr.

Vítězem turnaje se stala Skalica, litvínovské výběry obsadily čtvrté a páté místo.

Sponzoři turnaje: Město Litvínov, BUFIJO s. r. o. Most, restaurace Automat (p. Bergman), restaurace Podloubí (p. Klimo), HC Litvínov, a.s., Autoškola Bittner, p. Juppa, Hotel Loučky (p. Stříbrný), firma Malý, HC Litvínov, o.s., AUTO PLUS Most, RAPRINT s. r. o. Most., Miroslav Zrůst - Izolace Ústí nad Labem

Konečná tabulka
1. HK 36 Skalica
2. MŠHK Prievidza
3. HC Sareza Ostrava
4. HC Litvínov - bílí
5. HC Litvínov - černí
6. HK 99 Ružinov Bratislava

Nejlepší brankář: Michal Mahdal - HC Litvínov - bílí
Nejlepší obránce: Ondřej Lužný - HC Sareza Ostrava
Nejlepší útočník: Michal Romančík - HK 36 Skalica
Nejlepší střelec: Michal Toman - MŠHK Prievidza
Nejužitečnější hráč: Pavel Smolka - HC Litvínov - černí
Nejmladší účastník: Jakub Soukup - HC Litvínov - černí
Nejslušnější mužstvo: HC Litvínov - černí

Výsledky zápasů

Pátek 4. 4.

Utkání

Výsledek

  8.00

Sareza

:

Skalica

5:2

10.00

Litvínov-bílí

:

Bratislava

4:5

11.45

Slavnostní zahájení

12.15

Litvínov-černí

:

Prievidza

4:7

14.00

Sareza

:

Litvínov-bílí

2:4

16.00

Litvínov-černí

:

Bratislava

4:1

18.00

Prievidza

:

Skalica

1:5

 Sobota 5. 4.

 

  9.00

Litvínov-bílí

:

Litvínov-černí

5:3

11.00

Sareza

:

Prievidza

0:4

13.00

Skalica

:

Bratislava

4:0

15.00

Prievidza

:

Litvínov-bílí

2:1

17.00

Skalica

:

Litvínov-černí

3:0

 19.00 

Bratislava

:

Sareza

3:6

 Neděle 6. 4.

 

  8.00

Prievidza

:

Bratislava

4:0

10.00

Litvínov-černí

:

Sareza

4:7

12.00

Litvínov-bílí

:

Skalica

3:5

 

 

Konto našeho srdce před 2 dny

Konto našeho srdce sleduje trénink malé Kačky

Kačenka Zíková se vrátila z měsíční Klimterapie a trénuje v barvách našeho klubu. Se svou maminkou denně cvičí a plní si pomalu svůj sen, chodit a v budoucnu i běhat jako její sestra Anežka. Na videu už pomocí speciálních holí zvládá chůzi po zahradě.
Více >
Rozhovory - Dorost před 3 dny

Letos se musíme porvat o medaile, velí Brouček. Na jaké soupeře se těší?

V uplynulém ročníku byl nejproduktivnějším hráčem litvínovského dorostu, zahrál si i za juniory nebo debutoval v reprezentaci. Co říká Dominik Brouček o tom následujícím?
Více >
Rozhovory - Junioři 11.07.2019

Kapitán juniorky Bartoš: Na loňskou sezonu chceme navázat. Změnu pravidel vítá

Do startu DHL Juniorské ligy akademií zbývají ještě téměř dva měsíce, týmy už však za sebou mají velkou část letní přípravy. V krátkém rozhovoru se o změnách pravidel, cílech do dalšího ročníku a letní přestávce rozpovídal kapitán Dan Bartoš.
Více >