A-tým 03.04.2008
Autor: Redakce

Mezinárodní turnaj 9. tříd (tabulka, výsledky, fota)

O víkendu pořádal HC Litvínov, o.s. na Zimním stadiónu Ivana Hlinky další ze série mládežnických turnajů. Tentokrát jím byl tradiční mezinárodní turnaj 9. tříd. Zúčastnily se ho tři slovenské týmy: MŠHK Prievidza, HK-36 Skalica a HK 99 Ružinov Bratislava. Dále se v turnaji představila HC Sareza Ostrava a dva domácí týmy: Litvínov-bílí a Litvínov-černí. Partnerem turnaje bylo Město Litvínov.Hrálo se systémem každý s každým od pátečního rána do nedělního odpoledne, systém každý s každým. V případě nerozhodného výsledku následovaly samostatné nájezdy. Turnaj byl zahájen slavnostním nástupem, při kterém účastníky přivítali místostarosta města Litvínova Martin Klika a generální manažer HC Litvínov Mgr. Václav Hořejší. V neděli proběhlo slavnostní zakončení, byly vyhlášeny nejlepší týmy i jednotlivci. Vítězem turnaje se stala Skalica, litvínovské výběry obsadily čtvrté a páté místo.Sponzoři turnaje: Město Litvínov, BUFIJO s. r. o. Most, restaurace Automat (p. Bergman), restaurace Podloubí (p. Klimo), HC Litvínov, a.s., Autoškola Bittner, p. Juppa, Hotel Loučky (p. Stříbrný), firma Malý, HC Litvínov, o.s., AUTO PLUS Most, RAPRINT s. r. o. Most., Miroslav Zrůst - Izolace Ústí nad Labem. 
O víkendu pořádal HC Litvínov, o.s. na Zimním stadiónu Ivana Hlinky další ze série mládežnických turnajů. Tentokrát jím byl tradiční mezinárodní turnaj 9. tříd.

Zúčastnily se ho tři slovenské týmy: MŠHK Prievidza, HK-36 Skalica a HK 99 Ružinov Bratislava. Dále se v turnaji představila HC Sareza Ostrava a dva domácí týmy: Litvínov-bílí a Litvínov-černí.
Partnerem turnaje bylo Město Litvínov.

Hrálo se systémem každý s každým od pátečního rána do nedělního odpoledne. V případě nerozhodného výsledku následovaly samostatné nájezdy.

Turnaj byl zahájen slavnostním nástupem, při kterém účastníky přivítali místostarosta města Litvínova Martin Klika a generální manažer HC Litvínov Mgr. Václav Hořejší. V neděli proběhlo slavnostní zakončení, při kterém byly vyhlášeny nejlepší týmy i jednotlivci. Ceny předávali 1. místostarosta města Litvínova Martin Klika, Jiří Bubla, Robert Reichel a Jiří Šlégr.

Vítězem turnaje se stala Skalica, litvínovské výběry obsadily čtvrté a páté místo.

Sponzoři turnaje: Město Litvínov, BUFIJO s. r. o. Most, restaurace Automat (p. Bergman), restaurace Podloubí (p. Klimo), HC Litvínov, a.s., Autoškola Bittner, p. Juppa, Hotel Loučky (p. Stříbrný), firma Malý, HC Litvínov, o.s., AUTO PLUS Most, RAPRINT s. r. o. Most., Miroslav Zrůst - Izolace Ústí nad Labem

Konečná tabulka
1. HK 36 Skalica
2. MŠHK Prievidza
3. HC Sareza Ostrava
4. HC Litvínov - bílí
5. HC Litvínov - černí
6. HK 99 Ružinov Bratislava

Nejlepší brankář: Michal Mahdal - HC Litvínov - bílí
Nejlepší obránce: Ondřej Lužný - HC Sareza Ostrava
Nejlepší útočník: Michal Romančík - HK 36 Skalica
Nejlepší střelec: Michal Toman - MŠHK Prievidza
Nejužitečnější hráč: Pavel Smolka - HC Litvínov - černí
Nejmladší účastník: Jakub Soukup - HC Litvínov - černí
Nejslušnější mužstvo: HC Litvínov - černí

Výsledky zápasů

Pátek 4. 4.

Utkání

Výsledek

  8.00

Sareza

:

Skalica

5:2

10.00

Litvínov-bílí

:

Bratislava

4:5

11.45

Slavnostní zahájení

12.15

Litvínov-černí

:

Prievidza

4:7

14.00

Sareza

:

Litvínov-bílí

2:4

16.00

Litvínov-černí

:

Bratislava

4:1

18.00

Prievidza

:

Skalica

1:5

 Sobota 5. 4.

 

  9.00

Litvínov-bílí

:

Litvínov-černí

5:3

11.00

Sareza

:

Prievidza

0:4

13.00

Skalica

:

Bratislava

4:0

15.00

Prievidza

:

Litvínov-bílí

2:1

17.00

Skalica

:

Litvínov-černí

3:0

 19.00 

Bratislava

:

Sareza

3:6

 Neděle 6. 4.

 

  8.00

Prievidza

:

Bratislava

4:0

10.00

Litvínov-černí

:

Sareza

4:7

12.00

Litvínov-bílí

:

Skalica

3:5

 

 

Konto našeho srdce včera

Konto našeho srdce nadělovalo dobroty

V sobotu 7. prosince jsme společně s generálním ředitelem Jiřím Šlégrem a hráčem Františkem Gerhátem přijeli nadělovat na mikulášskou besídku, kterou připravila společnost Diahelp v mostecké Sportovce. Přijeli jsme i s čerty, anděly a samotným Mikulášem.
Více >
Preview - Dorost včera

Vyšlápne si dorost na druhý Hradec?

Již potřetí se dorostenci představí na domácím ledě v rámci nadstavby, a to proti jednomu z vedoucích celků tabulky. Tím bude ve formě hrající Mountfield Hradec Králové, který neokusil pachuť porážky již v šesti po sobě jdoucích případech. Podaří se chemikům udržet domácí neporazitelnost a zastaví rozjetou královéhradeckou mašinu? To zjistíme ve...
Více >
Mládež včera

Další nominace! Baláž a Stehlík budou znovu reprezentovat

V nominaci reprezentace do osmnácti let tentokrát najdete dva litvínovské zástupce. Lukáš Stehlík a Ondřej Baláž byli nominováni na přípravný kemp v Jihlavě a následný Turnaj pěti zemí ve švýcarském Zuchwil.
Více >