A-tým 06.12.2016
Autor: Redakce

Mikulášská nadílka

Jiří Gula a Lukáš Válek zpříjemnili dětem Mikuláše v mostecké nemocnici.
Hráči navštívili dětské a dorostové oddělení nemocnice v Mostě.

Na klub přišel následně dopis od paní Evy Maškové, vrchní sestry, který rádi zveřejňujeme: "Tímto bych chtěla velice poděkovat za včerejší mikulášskou nadílku, kterou jste pro dětské pacienty našeho oddělení zprostředkovali.

Vaši zástupci Jiří Gula a Lukáš Válek udělali radost nemocným dětem bohatou mikulášskou nadílkou v podobě balíčků plných sladkostí, které jim předali. Svou přítomností a dárky tak přispěli k zpříjemnění tohoto dne, který děti musí trávit v nemocnici.

Děkuji hokejovému klubu VERVA Litvínov za výborný nápad a všem přejeme krásné Vánoce a hodně zdraví v novém roce."

Fotogalerie

Žáci včera

VIDEO: Letní příprava páté třídy

Napříč všemi mládežnickými kategoriemi začala letní příprava na další sezonu. Výjimkou nejsou ani litvínovští páťáci, kteří se připravují pod vedením trenéra Ivo Proroka.
Více >
Rozhovory - Junioři před 2 dny

Letní příprava v Litvínově? Tréninky jsou náročné, říká Lukáš Klika

Společně s litvínovskou juniorku se na další sezonu připravuje i klubový odchovanec Lukáš Klika. Patnáctiletý brankář má za sebou první ročník ve finském týmu TuTo. Jak ho hodnotí a co pro něj bylo v zahraničí nejtěžší?
Více >
Žáci 21.05.2019

SOUHRN: Šestá třída zakončila sezonu na pátém místě

V dalším souhrnu žákovských sezon se budeme věnovat uplynulému ročníku šesté třídy. Ta po nepříznivé sérii ze začátku dokázala zlepšit svoje výkony a nakonec obsadila páté místo.
Více >