Fanoušci 22.11.2022
Autor: Jan Jindra

Mikulášská sbírka pro děti v nemocnicích

Na páteční utkání s Třincem vyhlásil fanklub Ropáci on Tour další ročník tradiční mikulášské sbírky pro děti v nemocnicích Ústeckého kraje. Sladkosti a drobné dárky můžete odkládat do košů připravených u vchodů na zimní stadion a ve fanshopu.

Mikulášskou sbírku pro děti v nemocnicích Ústeckého kraje pořádají Ropáci on Tour ve spolupráci s Veronikou Hüblovou, manželkou Viktora Hübla, pravidelně již několik let. A nejinak tomu bude i letos. Sbírka proběhne v pátek 25. listopadu před utkáním s třineckými Oceláři.

U všech vchodů na Zimní stadion Ivana Hlinky a v našem Vervashopu budou připraveny označené koše, do kterých můžete vkládat nejrůznější sladkosti jako jsou čokolády, bonbony, lízátka, oplatky, perníčky, zkrátka cokoliv vás napadne a mohlo by dětem udělat radost. Přidat můžete i drobné dárky jako pastelky a omalovánky, ne však plyšáky, ty do nemocnic nemohou.

Vybrané dobroty Ropáci nabalíčkují a ve spolupráci s hráči A-týmu rozvezou po nemocnicích v Ústeckém kraji. Balíčky pak dostanou děti, které musejí trávit Mikuláše na dětských odděleních v nemocnicích. Zapojte se i vy a pomozte zpříjemnit dětem tento den!

Zápasy - Junioři před 2 dny

Junioři padli v Liberci kvůli nepovedené druhé části

Mladí hráči Vervy se dnes naposledy představili v první fázi soutěže mimo své mantinely, vycestovali do Turnova k souboji s Libercem.
Více >
Zápasy - Dorost 25.11.2023

Dorostencům zápas v Liberci utekl ve druhé třetině

Ve čtvrtek Verva dokázala na svém ledě vynuloval Mladou Boleslav, dnes na tento výsledek toužila navázat v Liberci. Karty byly před zápasem rozdány jasně, sedmý Litvínov ztrácel na svého soupeře v tabulce jediný bod, v případě výhry ho tak mohl přeskočit, to se bohužel ale nepovedlo.
Více >
Zápasy - Junioři 25.11.2023

Junioři ztratili zápas v poslední periodě

Mladí hráči Vervy sehráli se Spartou vyrovnaný duel, ten jim ovšem protekl mezi prsty ve třetím dějství.
Více >