Klub 07.12.2022
Autor: Petr Koukal

Mikulášská sbírka udělala v nemocnicích radost dětem

Mikulášská sbírka fanklubu Ropáci on Tour ve spolupráci s klubem udělala radost dětem, které musely 5. prosince trávit na nemocničním lůžku. Iniciátorkou sbírky je manželka klubové legendy Veronika Hüblová.

Během listopadového utkání s třineckými Oceláři probíhala mezi fanoušky sbírka sladkostí pro děti z nemocnic. Na zimní stadion dorazila opravdu bohatá nadílka, kterou následně zaměstnanci klubu společně s fanklubem rozdělili do balíčků. Ty si následně převzali hráči A-týmu Petr Straka, Michal Gut, Matúš Sukeľ, Denis Godla a Šimon Zajíček, aby je rozvezli do nemocnic v Teplicích, Kadani, Mostě a Chomutově. Do žatecké nemocnice vyrazil předseda fanklubu RoT Jan Ptáček a děti na ústeckém oddělení potěšil marketingový manažer Vervy Jan Švarc.

Mikulášská nadílka udělala dětem velikou radost a my ještě jednou děkujeme všem dárcům, kteří mysleli i na ostatní a poslali kousek mikulášského dobra na dětská oddělení nemocnic. Všem dětem přejeme brzké uzdravení a s předstihem také krásné Vánoce.

Fotogalerie

Zápasy - Dorost dnes

Skvěle! Dorost zasypal Slavii šesti góly a z Edenu veze tři body

Ve čtvrtek doma litvínovští dorostenci podlehli vedoucím Karlovým Varům, dnes na ně čekal další nepříjemný oříšek - druhá Slavia Praha. A Verva dokázala svého soupeře naprosto zaskočit.
Více >
Zápasy - Junioři včera

Junioři​ smazali dvoubrankové manko, nakonec ale s Plzní padli

Mladí hráči Vervy zakončili první fázi soutěže osmi nezdary, posledním soupeřem byla plzeňská Škoda.
Více >
Zápasy - Dorost před 3 dny

Dorost v desetigólové přestřelce podlehl Energii

Velmi tvrdý oříšek čekal na litvínovské dorostence, ti totiž doma směřili síly s aktuálně vedoucím celkem tabulky. A nutno podotknout, že svou kůži nedali vůbec zadarmo.
Více >
×
Odehrané 17:00 | Muži
HC Vítkovice Ridera
HC VERVA Litvínov