Rozhovory 27.07.2022
Autor: Vladislav Kollert

Minulou sezónu chci nechat za sebou a soustředit se směrem dopředu, říká Matěj Chalupa

Matěj Chalupa přišel v polovině uplynulého ročníku jako posila do útoku. V Litvínově stihl odehrát 32 utkání, ve kterých si připsal 9 bodů. Jaké má vyhlídky na novou sezónu? Dozvíte se v článku níže.

Čerstvě čtyřiadvacetiletý útočník s týmem strávil celou letní přípravu, nechyběl jediný trénink. „Příprava byla náročná. Věřím však, že nás to dokáže dobře připravit na sezónu," hodnotil progres suché přípravy. „Jsem rád, že už začínáme na ledě, přeci jen suchá příprava je trochu nepříjemná a hraní na ledě je o něco zábavnější," dodal.

V loňské sezóně se ozývaly ohlasy, že nenaplnil očekávání klubu a fanoušků. „Doufám, že to bude lepší, než loni. To stálo, s prominutím, za *****. Hodně jsem se tím zabýval, proč mi to hokejově moc nešlo. Ale to mě sráželo ještě víc. Teď bych chtěl minulou sezónu hodit za sebe a soustředit se na nový ročník," reflektoval Chalupa. „Týmu bych chtěl přispět napadáním, rychlým bruslením a sem tam nějakým gólem," dodává.  

Celý rozhovor s Matějem Chalupou naleznete níže:

Konto našeho srdce 05.09.2022

Kontovka rozdávala radost v Kadani

Každý rok již pravidelně vyhlašuje Konto našeho srdce pro své fanoušky soutěž „Kontovka“. Pravidla jsou jednoduchá. Každý, kdo se chce zůčastnit této soutěže, si vybere jednoho i více hráčů a pravidelně v extraligové sezóně platí za jejich kanadské body částkou od 50 korun výše, dle vlastního uvážení.
Více >
Mládež 25.08.2022

Staň se hokejovým rozhodčím! Český hokej spouští náborovou kampaň I ty můžeš pískat hokej

Jsi chlapec nebo dívka? Baví tě lední hokej a chceš se stát jeho součástí? Nyní máš jedinečnou šanci rozšířit řady rozhodčích ledního hokeje a s každým zápasem prožívat nezapomenutelné zážitky.
Více >
Konto našeho srdce 22.08.2022

Konto našeho srdce a Rotaract Most pomohli Karolínce a spolku Diahelp

V sobotu 20. srpna proběhl, jako každý rok, florbalový zápas, který organizuje náš partner Rotaract club Most. Dohodli jsme se, že výtěžek z tohoto sportovního utkání použijeme na pomoc malé nemocné Karolínce a spolku Diahelp Most. Částku zdvojnásobíme využitím transparentního účtu Konta našeho srdce, kam přispíváte i vy, naši fanoušci klubu....
Více >