„Regensburg o mě jevil zájem už tři roky nazpátek. Každou chvíli mi psali, jestli bych neměl zájem hrát v jejich klubu. Vždycky jsem si ale před sezonou říkal, že chci zůstat v Česku. Zároveň jsem podvědomě věděl, že do Německa stejně jednou odejdu,“ přibližuje Krocker na webu hclitomerice.cz.

Šikovný útočník odehrál za chemiky poslední dvě sezony, v obou z nich se zařadil mezi nejdůležitější hráče litvínovského dorostu. V uplynulém ročníku nosil na dresu kapitánské céčko a v 38 duelech zaznamenal 26 bodů za dvanáct branek a čtrnáct asistencí.

„Určitě mi to pomohlo a získal jsem plno nových zkušeností. Poznal jsem nové lidi a naučil se hrát s každým v každé situaci. Stále jsem totiž měnil pozici a hrál v lajně s někým jiným. Byla to určitě čest. Jsem strašně rád, že jsem dostal důvěru,“ říká forvard s německým původem na stránkách Stadionu.

Teď už se Krocker těší na novou kapitolu. „Zahraničí je určitě něco nového. Vždycky je to něco jiného a stojí za to vyzkoušet si takové angažmá. I proto jsem se pro něj rozhodl,“ vysvětluje.

Nový trenér litvínovské juniorky Martin Tvrzník tak přišel o jednoho z pravděpodobných tahounů svého týmu. Krocker za juniory sehrál dva zápasy v sezoně 2018/19, další už ale nepřidá.