Rozhovory 12.04.2018
Autor: Ondřej Vlk

Mým snem je NHL, říká Kristian Reichel po průlomové sezóně ve WHL

Před sezónou se rozhodl opustit svůj mateřský klub a vydat se na cestu do zámoří. Tento krok se vyplatil a Kristian Reichel patřil k nejlepším hráčům svého týmu. Ve Western Hockey League zakotvil v klubu Red Deer Rebels, kterému šéfuje slavný Brent Sutter.
V sezóně si vedl náramně! Do branek soupeřů v 63 utkáních nasázel úctyhodných 34 gólů a přidal k nim 23 asistencí. Skončil tak třetí v kanadském bodování svého týmu a výrazně tak pomohl dotlačit svůj tým do play off. Dařilo se mu i v play off, když zaznamenal v pěti utkáních 5 kanadských bodů, ale jeho tým na Lethbridge Hurricanes nestačil a vypadl v prvním kole. 

Pro Kristiana to byla průlomová sezóna v zámoří, která ho vynesla i na mistrovství světa do dvaceti let, kde zaujal širokou hokejovou veřejnost svými výkony. V sezóně dal o sobě hodně vědět a ještě ho může čekat i úspěch na Draftu NHL. 

Žáci 20.06.2019

Třeťáci si zpestřili letní přípravu plaváním

Třetí třída v rámci letní přípravy navštívila plavecký bazén, kde absolvovala další z mnoha tréninků.
Více >
Konto našeho srdce 18.06.2019

Konto našeho srdce podpořilo spolek Nové háro a pomohlo získat Karolínce paruku z pravých vlasů

Konto našeho srdce opět rozdávalo radost a podpořilo spolek Nové háro. Cílem bylo splnit Karolínce, která podstupuje onkologickou léčbu, přání získat paruku z pravých vlasů.
Více >
Konto našeho srdce 17.06.2019

Konto našeho srdce spolu s Jakubem Petružálkem převzali šek od litvínovských veteránů.

Spolek Veteráni Litvínov a Destinační agentura Krušné hory připravili na sobotu 15.6.2019 zahájení turistické sezóny, konal se již IV.ročník srazu veteránů a souběžně probíhal program i na letišti u Braňan.
Více >